picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

poniedziałek memy, gdzie szukać ?

poniedziałek memy, gdzie szukać ?

Nakręciłem się ostatnio na januszowe memy i jeśli macie jakieś miejsce gdzie ich znajdę bardzo dużo to chętnie to sprawdzę. Kocham takie memy i mogę je oglądać całymi dniami. Nigdy nie przestaną mnie bawić.

Dumer566

Posty: 1

 
Nie za bardzo lubię zdjęcia, ale nie pogardzę ciekawostkami memy, dlatego zawsze takich wyszykuje. Nie robią tego codziennie, ale raz na jakiś czas można się odstresować. Za długo przeglądać się nie da, bo głowa mnie zaczyna boleć. Te kilka kilkanaście ciekawostek dziennie w zupełności mi wystarcza. Też tak macie?

edyta123

Posty: 7

 
Dla mnie duży wybór weekendowych memów to podstawa. Wiem, iż mam wolne, wiem, iż memy będą przede wszystkim o imprezowaniu. Gorzej z poniedziałkiem, natomiast na szczęście czas prędko leci. Znowu będzie można odpoczywać i niezwykle dobrze się bawić.

Cybooor

Posty: 2

 
Dla mnie janusz w memach to podstawa. Uwielbiam je i ostatnio znalazłem je na stronie https://lalameme.pl/szukaj/0/0/0/janusz/. Jest tego naprawdę bardzo dużo i można uśmiać się do łez. Często zaglądam na tę stronę internetową i Wam również polecam.

Black_Riot

Posty: 8

 
Na weekend memów jest bardzo wiele . Moja dziewczyna spędza na ich przeglądaniu dużo czasu. Sam też zerkam. Mnie interesuje trochę inna tematyka, lecz jakoś razem dajemy sobie radę.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Nie za niesłychanie lubię zdjęcia, natomiast nie pogardzę ciekawostkami memy, dlatego zawsze takich wyszykuje. Nie robią tego na co dzień, natomiast raz na jakiś czas można się odstresować. Za długo przeglądać się nie da, bo głowa mnie zaczyna boleć. Te kilka kilkanaście ciekawostek dziennie w zupełności mi wystarcza. Też tak macie?

Prawnik44

Posty: 17

 
Po nocach mi się śnią niektóre memy. Jestem od nich uzależniony, dlatego odwiedzam serwis, który gwarantuje mi super rozrywkę na bardzo długi czas.

Gumis

Posty: 5

 
Memy można tworzyć samemu, niemniej jednak tylko, jeżeli masz pomysł. Nie rób niczego na siłę, nie dodawaj treści powielanych setki razy. Mamy takich sporo i szczerze mam tego dość. Każdy chce zaistnieć, niemniej jednak pomysłu na to nie ma. Niestety tak to wygląda.

mniszko

Posty: 10