picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tanie kominki kraków, który sklep ?

tanie kominki kraków, który sklep ?

Mam zamiar zamówić wkład kominkowy kraków, niemniej jednak nie za bardzo wiemy, jaką moc dobrać żeby to grzało mi całe pomieszczenie? Kto mi doradzi, co będzie najlepsze do gigantycznego pokoju w mieszkaniu?

alibaba

Posty: 1

 
Według mnie kominki grzewcze kraków wybieramy po ich mocy. Spore pomieszczenie to duża moc, jeżeli ma grzać się cały dom to płaszcz wodny jeszcze jest potrzebny. Jeśli to tylko ozdoba to moc może być o wiele mniejsza, bo palimy tam raz na jakiś czas. Szkoda wtedy kupować coś droższego, bo to nie ma sensu.

kondziu

Posty: 6

 
Próbowałem robić obudowę kominkową kraków sam, lecz to nie ma sensu. Lepiej wydać pieniądze na coś porządnego, a wtedy wygląda to o wiele lepiej. Jest zaprojektowane pod konkretny model wkładu kominkowego i wszystko super pasuje.

Uleczek4

Posty: 18

 
Dawniej wkłady kominkowe kraków były wykonywane głównie z żeliwa, ale pękały, a dzisiaj są o wiele wytrzymalsze, bo jest blacha i to bardzo gruba. Taką samą blachę mam na piecu w kotłowni. Trzeba przyznać, że jest to wytrzymałe i warto taki kominek kupić, bo będzie nam służył przez długie lata.

Wacław

Posty: 3

 
Jeśli mam mieć piec kaflowy kraków to tylko nowoczesny z systemem, który ogranicza emisję szkodliwych gazów. Do tego musi to być pięć retro, ale jednocześnie bardzo nowocześnie się prezentujący, bo wtedy jest to oferta dla mnie, która jest korzystna i ciekawa.

Miki

Posty: 10

 
Wymyśliłem, że sam zamotuje kominek, ale się poddałem. Wybrałem kominek z montażem kraków i jak patrzałem ile to pracy jest przy tym to wiem, że dobrze zrobiłem. Sam nie dałbym sobie rady, a zepsuć to każdy potrafi tylko, że szkoda na to czasu i pieniędzy.

Yuri20

Posty: 2

 
Polecam biokominek kraków, bo to naprawdę super działa. Jest ciepło i przyjemnie, a dodatkowo nie trzeba wydać pieniędzy na montaż kominka czy na wykonanie całej instalacji. To działa bez komina i nie stwarza żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia.

gruszk34

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś szuka obudowę kominkową kraków to najlepiej będzie się od razu zgłosić do sklepu http://www.kominki-krakow-kratki.pl/pl/c/Obudowy-kominkowe/110. Ta firma jest dobrze przygotowana z ofertą i ma ładne kamienne obudowy, które łatwo można dopasować do wielkości posiadanego wkładu kominkowego.

Klarka23

Posty: 10

 
Wymyśliłem, iż sam zamotuje kominek, niemniej jednak się poddałem. Wybrałem kominek z montażem kraków i jak patrzałem ile to pracy jest przy tym to wiem, iż dobrze zrobiłem. Sam nie dałbym sobie rady, a zepsuć to każdy potrafi tylko, iż szkoda na to czasu i pieniędzy.

Klaraaa

Posty: 24

 
W domu mam zamontowany wkład kominkowy kraków z płaszczem wodnym i ogrzewam nim cały dom. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, a przy okazji cały czas pali się w kominku. Według mnie jest to lepsze rozwiązanie niż kotłownia, bo nie trzeba nigdzie wychodzić tylko dokładamy w salonie drewna i cieszymy się ciepłem.

Jasio234

Posty: 4