picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Fiflek

Posty: 3

 
Drążku tylko nie montuj w drzwiach, bo kontuzja gwarantowana. Stacjonarne odpowiedniki trochę droższe, ale o niebo bezpieczniejsze.

Sinet

Posty: 23

 
Niech ci jakiś trener personalny pomoże zaplanować domową siłownię, bo to też wchodzi w grę. Zawsze można pogadać.

klimmm1

Posty: 20

 
Niedawno się zajarałem mocno street workoutem i okazało się, że w mojej okolicy nie ma żadnych siłowni zewnętrznych, ani drabinek. Ogólnie komedia, bo mieszkam w średniej wielkości mieście i dosłownie zero zainteresowania rozwojem aktywnością fizyczną wśród lokalnych władz. Postanowiłem zainwestować w sprzęt do ogrodu i postawiłem drążek stacjonarny i poręcze z drabinkami. Ten zestaw konkretnie https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html, bo uważam, że pod względem stabilności wygrywa z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Ćwiczy się rewelacyjnie, chociaż jeszcze nie mam mistrzowskiej formy.

marcin225

Posty: 14

 
Im więcej rzeczy bierzesz od jednego producenta, tym mniej płacisz. Najlepiej brać sprzęt w jednym miejscu to jeszcze możesz wynegocjować wniesienie, czy jakiś bardziej zabezpieczony transport.

propek12

Posty: 11

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

Gucio

Posty: 6

 
Atlas to się raczej nie sprawdzi, ale drążek stacjonarny w domu jest spoko, taki składany. Możesz na nim jeszcze sobie zawiesić taśmy treningowe. Większość takich drążków ma opcję, żeby zwiększyć stabilność prze wkręty do podłogi.

nevya22

Posty: 17