picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

bjj Poznań, poszukuję!

bjj Poznań, poszukuję!

Ostatnio naszła mnie ochota na trenowanie jakiś walk. Czy można zapisać się na jakieś ciekawe sporty walki w Poznaniu? Od niedawna tu mieszkam i nie za bardzo się znam.

dobryrd

Posty: 1

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma niesłychanie olbrzymie doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

Mariusz

Posty: 11

 
Nie za niezwykle przepadam za walikami. Dawniej troszkę boksu się oglądało, niemniej jednak to było lata temu. Dziś te wszystkie gale, jakie są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się troszkę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeżeli interesuje Was sporty walki w Poznaniu to na stronie http://bjj-poznan.pl macie oferty klubu, który idealnie się do tego nadaje. To specjaliści od przeróżnych sportów walki. Korzystam od dawna z ich pomocy.

Rimano

Posty: 4

 
Poznań to duże miasto. Myślę, iż trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób odnaleźć klub, który ma niezwykle dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Argante

Posty: 13

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, wobec tego trzeba mieć do tego stosowne nastawienie.

Lopez58

Posty: 2

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

proszek

Posty: 7

 
Klubów jest mnóstwo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

nero45

Posty: 4

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

gregcie@

Posty: 4

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, natomiast to nie miało sensu. Wiem, że albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, bowiem nic z tego nie wyjdzie.

Cloperflake

Posty: 17