picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna

Witam serdecznie. Gdzie w sieci mogę kupić odzież termoaktywną, która będzie sprawiała, że nie będę czuł potu na swojej skórze, a jedynie na powierzchni odzieży?

Strzała

Posty: 7

 
Warunkiem jest to, aby bielizna termiczna dobrze przylegała do ciała. Ćwiczyłem kiedyś w za dużych majtkach, przez co poobcierałem sobie okolice krocza. Ból był niesamowity, a w dodatku musiałem zrobić sobie prawie tygodniową przerwę od treningów.

Miśka

Posty: 16

 
Markową odzież termoaktywną kupuję w sklepie internetowym http://www.centrumsportu.eu. Mają tam szeroki wybór najlepszych producentów odzieży dla sportowców.

xirgan

Posty: 9

 
W moim wypadku odzież termoaktywna doskonale spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, niemniej jednak zarówno wygodnie.

vokalek

Posty: 14

 
Prawda jest taka, że dobra bielizna termiczna trochę kosztuje. Dlatego uważam, że na takiej odzieży nie warto oszczędzać. Jeśli kupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

Wacław

Posty: 3

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja niemniej jednak kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie dlatego, że chcę się przed kimkolwiek lansować, natomiast dlatego, że te firmy używają idealne materiały.

Gruby_56

Posty: 17

 
Całą swoją rodzinkę ubieram w odzież termoaktywną, jak w ferie zimowe wybieramy się w góry na narty. Dzięki temu mam pewność, iż dzieciaki mi nie zachorują. Kłopot z bawełną polega na tym, iż wolniej schnie na niej pot i często po zdjęciu kurtki człowieka owiewało i błyskawicznie był przeziębiony.

merylk67

Posty: 9

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Sarenka

Posty: 13