picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się tworzyć siłownię w domowych warunkach. Jeżeli tak to jakie akcesoria przede wszystkim sobie wstawić na taką siłownię?

Klarkaa45

Posty: 3

 
Technika wykonywania powtórzeń jest kluczowa, a nie ciężary. Mój trener personalny ciągle to powtarzał i miał rację, bo całkowicie się rozwinąłem na tej zasadzie.

Sysek56

Posty: 20

 
Pochodź też po klubach sportowych i popytaj, jaki sprzęt jest najpopularniejszy. Albo po prostu rozejrzyj się po markach. Zazwyczaj pierwsze wejście na siłownię i tak jest bezpłatne.

denkrost

Posty: 5

 
Zrób formę na drążek przede wszystkim. To ci wyjdzie na zdrowie. A jak ci mało to spróbuj elastycznych pasów obciążeniowych. Mam taki model https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/87,pas-obciazeniowy-kulturystyczny---dip-belt-bushido i polecam podobne konstrukcje. Raz, że nie uwiera, a dwa można elastycznie sobie dokładać. O tyle fajny pas, że za bardzo nie obciąża kręgosłupa. Nie mam też po nim otarć, a wcześniej to się zdarzało praktycznie przez cały czas.

Yuri20

Posty: 8

 
Czasami spółdzielnie mieszkaniowe mają pomieszczenia niezagospodarowane. Można tanio wynająć i sobie zrobić w sąsiedztwie siłownię. Warto pogadać z sąsiadami, może ktoś się dołączy do pomysłu.

Madzia

Posty: 3

 
Hantle przede wszystkim z regulowanym gryfem dłuższym, żebyś mógł stopniowo dobierać większe ciężary.

andrew66

Posty: 8