picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

biżuteria srebrna pierścionki, szukam

biżuteria srebrna pierścionki, szukam

W jakim sklepie robicie zakupy biżuterii srebrnej? Poluję na jakieś szalone kolczyki. Nie mam ulubionego wzornictwa, ale szukam czegoś naprawdę oryginalnego. Jak coś, czekam i bardzo dziękuję.

SZczecinek23

Posty: 5

 
A co myślicie o biżuterii srebrnej do sukienki, w jakiej będę świadkiem na ślubie? Może jednakże przydałoby się coś złotego. Sama nie wiem. Podobają mi się kolczyki ze srebra i właśnie takie chciałabym zakupić, ale mam obawy, czy to nie zbyt minimalistyczne rozwiązanie na tę okazję.

Trener

Posty: 12

 
Świetnie, że trafiłam na wasz wątek, bo może w końcu dowiem się, gdzie robić zakupy srebrnej biżuterii online? Jak macie jakieś propozycje, to chętnie się z nimi zapoznam. Przede mną wielkie wyjście, więc każda pomoc jest dla mnie ważna.

sthEn

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o srebro, to właśnie tylko z tego kruszcu kupują biżuterię. Nie lubię złota, a dzięki temu, iż srebro jest o sporo tańsze od złota, mogę mieć mnóstwo więcej błyskotek :) Jak jesteście miłośniczkami kolczyków i pierścionków, pewnie wiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Nie znam tego kamienia. Na pewno sprawdzę, co to jest i dlaczego Ci się tak podoba. Urzeka mnie taka biżuteria, ale coś innego – kolczyki z blue topazem. Muszę sobie na takie pozwolić.

Marioleczka

Posty: 3

 
Super. Weselę się, iż polecacie swoje ulubione sklepy z biżuterią ze srebra. Fajnie korzystać ze sprawdzonych miejsc. Już niejednokrotnie korzystałam z propozycji, jakie polecaliście i nigdy się nie zawiodłam. Mam nadzieję, iż i tym razem nie będzie w przeciwnym wypadku :D Bardzo dziękuję za każdą poradę. Jak coś, odezwę się, co i gdzie udało mi się nabyć.

Klaudi

Posty: 15

 
Może poszukaj jakiegoś dobrego bloga o biżuterii srebrnej. Najlepsze porady znajdują się w poradnikach na stronach internetowych sklepów z biżuterią. Tam masz faktycznie sprawdzone porady.

Modniś

Posty: 8

 
Ciekawa jestem, ile kosztuje w takim układzie taka alternatywa. Ja jednak wolałabym kolczyki z markazytami. Takie przydałyby mi się na ślub siostry. Pasowałyby do sukienki. Jak już jestem, to może spytam, jaką biżuterię polecacie do granatowej sukienki, która ma dość głęboki dekolt. Może coś konkretnego polecacie?

dandy999

Posty: 13

 
Muszę powiedzieć, że ja również jestem pod wrażeniem jakości ofert online. Już niejeden sklep zrobił na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że jak już dokonam zakupu, nie zawiodę się na prawdziwości oferty. Jak coś, to oczywiście możecie pisać i polecać swoje wiarygodne sklepy ze srebrną biżuterią. Pozdrawiam.

wiesław11

Posty: 8

 
Uwielbiam srebro. Właściwie nie noszę innej biżuterii niż kolczyki z markazytami. Zakupy zwykle robię online, bo jest większy wybór i niższe ceny. Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy sklep. Możecie sprawdzić tutaj https://braccatta.com/pl/kamienie-szlachetne-markazyty.

Kopah

Posty: 11