picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Jaki sklep z biżuterią srebrną

Jaki sklep z biżuterią srebrną

Temat jest taki – gdzie i co pożądane byłoby nabyć, jeżeli chodzi o biżuterię srebrną? Tylko ogólnie, żeby to nie były te sławne, spore firmy, które wszystko robią na jedno kopyto :) Jak znacie oryginalnych jubilerów co robią niebanalne bransoletki, kolczyki, albo broszki to piszcie!

kwinto

Posty: 24

 
Jeżeli miałabym polecić jakiś konkretny typ biżuterii to zdecydowanie polecam wszelkie, które mają w sobie takie kamienie jak onyks, albo wezuwian :) Kolczyki z czarnym onyksem to jest super rzecz do wieczorowej kreacji, do klasycznej czarnej sukienki jak odnalazł. Do tego jakaś bransoletka z czarny perłami i efekt gwarantowany!

robson900

Posty: 29

 
Powiem wam, że w ogóle niezwykle polecam srebro jako takie. Moim zdaniem wcale nie odbiega od złota, jeśli chodzi o elegancję itd. Także srebrna biżuteria to niezwykle porządny wybór. Dużo fajnych modeli bransoletek srebrnych, bajecznych broszek znalazłam jakiś okres temu na projektodajnia.pl. To takie małe dzieła sztuki, właściwe na prezent dla każdej kobiety :)

Grooby

Posty: 24

 
Siemka! Na prezent to zdoła poszukaj złotej? :) Nie no żartuję, srebro zarówno spoko jak również zawsze taniej. Ja ostatnio dla swojej kobiety kupiłem niezłe kolczyki z bursztynem słonecznym jak również powiem szczerze, że prezent się przyjął :) W serwisie projektodajnia.pl wolno dobrać odpowiedni kamień po znaku zodiaku. Tak zarówno zrobiłem jak również polecam :)

zimek123456

Posty: 18

 
Ja już od dłuższego czasu kupuję jedynie srebrną biżuterię. Złoto mi w ogóle nie pasuje do większości ubrań, ani do karnacji. O ile szukasz rzeczywiście fajnych wzorów, których nie można spotkać w innych miejscach to ja bym polecił sklep projektodajnia.pl. Mają tutaj dopracowane projekty, nieszablonowe, takich się w innych sklepach nie spotka.

piet

Posty: 20

 
Chyba nie mam jakiegoś własnego ulubionego sklepu, który mogłabym polecić. Ogólnie to przeglądam różne strony w sieci jak również od czasu do czasu zajdę do jakiejś sieciówki w galerii w centrum. Wszędzie wolno odszukać coś fajnego jak również niedrogiego, tylko trzeba troszkę poszperać :) Pozdrawiam jak również życzę udanego nabycia, bo biżuterię należałoby mieć :)

Worms

Posty: 22

 
Ja już od dłuższego czasu kupuję tylko srebrną biżuterię. Złoto mi w ogóle nie pasuje do większości ubrań, ani do karnacji. Jeżeli szukasz faktycznie fajnych wzorów, których nie wolno spotkać w innych miejscach to ja bym polecił sklep projektodajnia.pl. Mają tutaj dopracowane projekty, nieszablonowe, takich się w innych sklepach nie spotka.

Krzysio

Posty: 22

 
Jeżeli miałabym polecić jakiś konkretny typ biżuterii to zdecydowanie polecam wszystkie, które mają w sobie takie kamienie jak onyks, albo wezuwian :) Kolczyki z czarnym onyksem to jest super rzecz do wieczorowej kreacji, do klasycznej czarnej sukienki jak odnalazł. Do tego jakaś bransoletka z czarny perłami jak również efekt gwarantowany!

DiD3K

Posty: 18

 
No cześć :) Ja najbardziej lubię biżuterię z ametystem, więc coś tego typu chcę Ci polecić :) Na przykład kolczyki z tym kamieniem wyglądają odjazdowo. Widziałam fajne modele z ciemnym, fioletowym ametystem, natomiast zarówno są takie z różowy, jaśniejszym, natomiast ten różowy droższy na nieszczęście. W sumie afrykański zarówno całkiem tanio wychodzi a także jest zarówno śliczny. Pozdrawiam!

234_9867

Posty: 21

 
Powiem wam, iż w ogóle bardzo polecam srebro jako takie. Moim zdaniem wcale nie odbiega od złota, jeżeli chodzi o elegancję itd. Też srebrna biżuteria to bardzo przyzwoity wybór. Wiele fajnych modeli bransoletek srebrnych, bajecznych broszek odszukałam jakiś okres temu na projektodajnia.pl. To takie drobne dzieła sztuki, przyzwoite na prezent dla każdej kobiety :)

Anno Domini

Posty: 19