picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Srebrne kolczyki, znacie jakiś sklep ?

Srebrne kolczyki, znacie jakiś sklep ?

Niedługo idę na wesele. Co proponowałybyście w kwestii srebrnych wisiorków, co pasuje do klasycznej czarnej najbardziej? Gdzie bezpiecznie kupić w sieci biżuterię?

sebastian99

Posty: 10

 
Ukochanej trzeba zrobić prezent na bogato. Proponuję wszystkim panom bransoletkę celebrytkę lub coś z tej kategorii biżuterii. Jest teraz szalenie modna i każda kobieta będzie w 100% z czegoś takiego zadowolona.

Gucio

Posty: 11

 
Chyba już kiedyś wchodziłam na ich stronkę, niemniej jednak nie robiłam zakupów. Fajne mają srebrne bransoletki. Ogólnie dobry sklep jeśli chodzi o jakość, bowiem czytałam o nich opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach:)

Puch23

Posty: 14

 
Jeżeli wybór padła na srebro to polecam ten sklep http://www.valerio.pl. Tutaj robiłam już kilka razy zakupy i zawsze byłam zadowolona. Jak więc chodzi o srebrne łańcuszki itp. sprawy to wybór jest tu gigantyczny, zarówno ze względu na wzory, jak i ceny. Każdy może z powodzeniem odnaleźć coś dla siebie.

mamamaryja

Posty: 7

 
Tutaj faktycznie jest wysoka jakość, zatem też polecam ten sklep. Nie ma prawa, by kolczyki swarovski były podróbą. Pozdrawiam i gorąco namawiam na zakupy, z których będziecie na pewno zadowolone.

dandy999

Posty: 14

 
Tutaj rzeczywiście jest wysoka jakość, dlatego też polecam ten sklep. Nie ma prawa, by kolczyki swarovski były podróbą. Pozdrawiam i gorąco namawiam na zakupy, z których będziecie na pewno zadowolone.

NEO-klara

Posty: 15

 
Być może trudne są takie wybory podczas zakupów biżuterii, ale jest warto. Mam zamiar teraz poszukać jakiejś biżuterii celebrytek dla siebie, bo jest modna no i piękna.

Speedy_UT

Posty: 24

 
Osobiście też nie wytrzymałabym bez kupowania błyskotek. Bardzo je kocham i mam sporą kolekcję. W tym sklepie bardzo podoba mi się kolekcja biżuterii gwiazd. Jest inna niż wszędzie, dlatego już szykuję się z zamiarem na zakup małego co nieco. Jak sklep jest sprawdzony to nie boję się zakupów online.

ooops65

Posty: 15