picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wyjątkowa biżuteria srebrna Białystok

wyjątkowa biżuteria srebrna Białystok

W sumie do ślubu jeszcze trochę czasu nam zostało, ale już się powoli rozglądamy za obrączkami...W jakim sklepie mają duży wybór i jakieś ceny nie od czapy? ;) Albo w Białymstoku, żeby był sklep, albo internetowy. Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 10

 
Z biżuterii to ja lubię bardzo rzeczy z bursztynem. Mi pasuje do koloru oczu i w ogóle dobrze się czuję w tego typu ozdobach. Mąż mi ostatnio gdzieś kupił piękny wisiorek z bursztynu, nie mogę się z nim rozstać, zakładam prawie codziennie.

nalogowiec

Posty: 19

 
My z żoną przetopiliśmy złoto na obrączki. W sumie tania opcja. Bo płacisz tylko za robociznę, a kruszywo masz swoje. Warto nad czymś takim pomyśleć jak coś.

zoferek

Posty: 19

 
Cześć Ci...albo raczej Tobie ;P Kolczyki to widziałam fajne kilka dni temu u złotnika na Zwycięstwa w Białym...może tam by poszukać. Hej!

kojot14

Posty: 20

 
Wymyśliłem że się oświadczę w kinie, co wy na to? Dobry pomysł? Właściwie pierścionek to już mam, sam wybrałem i mi się podoba, mam nadzieję, że mojej drugiej połówce też się spodoba..oby, bo będzie lipa na całą salę ;D

VaPeR23

Posty: 13

 
Znajoma mi opowiadała o jakimś dobrym jubilerze w mieście, ale zapomniałam adres. Jeszcze się jej dopytam i wrzucę tu info. Pozdr.

Kopah

Posty: 11

 
Duży wybór biżuterii jest teraz zwłaszcza z kamieniami Swarowskiego, dużo kobiet to nosi. A jak dużo osób coś nosi to od razu mnie od tego odrzuca:) Już tak mam, że wolę oryginalne rzeczy.

m3sh

Posty: 25

 
Aktualnie to szukam dla siebie jakiejś fajnej bransoletki. Są kobiety, które nie lubią takiej biżuterii a ja to z domu nie wyjdę jak nie mam czegoś na ręce, bez kitu, tak się przyzwyczaiłam do tej ozdoby.

Pyszności2

Posty: 21

 
Moim zdaniem w tych takich markach jubilerów z górnej półki typu Kruk, czy Apart to nie warto kupować bo płacisz na starcie już za samą metkę, tak jak z ubraniami. Płacisz więcej za samą markę, a jakościowo wcale nic super więcej nie dostajesz.

yarofe

Posty: 23

 
Kilka razy zamawiałam biżuterię przez internet a ostatnio to zamawiałam z serwisu www.markobizuteria.pl. Kupiłam tutaj złote kolczyki i świetnie się noszą, idealnie pasują mi zwłaszcza na jakieś wieczorowe wyjścia itd. Obsługa sklepu też na duży plus, konkretnie, sprawnie i rzetelnie.

xirgan

Posty: 14