picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki na łóżeczko, gdzie kupić ?

siatki na łóżeczko, gdzie kupić ?

Witam serdecznie :) Mam pytanie o siatki na balkony. Muszę pozbyć się intruzów gołębi. Czy to skuteczny sposób, czy nie niszczy się od deszczu, słońca itp.? Jak coś, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep. Dziękuję.

tomeix

Posty: 1

 
To skorzystam, gdyż sama mam podobny kłopot w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no na nieszczęście moje dzieci mają mnóstwo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te pomysły są coraz niezwyklej niebezpieczne. Jeżeli chodzi o montaż, to chyba da się to zrobić samemu :)

johncena67

Posty: 6

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to trudne zadanie. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) ale muszę jak najszybciej zrobić coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

Max Pejnn

Posty: 15

 
A jeżeli chodzi o te siatki na łóżeczko, to można zamówić z konkretną wielkością oczka, czy takie siatki mają już ustalone parametry. Jak to się w ogóle montuje? Zależałoby mi raczej na siatce o drobnym oczku, a wy co sądzicie?

Bialy_Wilk

Posty: 9

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody kupić w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

syrena88

Posty: 5

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek na okna https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkana-okno. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

aluś44

Posty: 5

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

Gumis

Posty: 8

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, lecz mam w planach zamontować też na balkonie, ponieważ będzie bezpieczniej :) Chodzi niewątpliwie o dzieci, lecz nie ukrywam, że nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, że to produkty odporne na warunki pogodowe.

Nixel92

Posty: 17

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to uciążliwe powinność. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) natomiast muszę jak najszybciej zrobić coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

Gucio

Posty: 9

 
Masz instrukcję, lecz też możesz dopytać w sklepie. Ja sama montowałam i nie miałam problemów. Pamiętaj, żeby wybierać siatki zabezpieczające dla dzieci z drobnym oczkiem. Dzieci lubią wkładać główkę w co popadnie :D, a potem kłopot.

Julian

Posty: 3