picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

projektowanie wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

projektowanie wnętrz trójmiasto, jaka firma ?

Zastanawiam się, jaki wybrać kolor i materiały wykończeniowe do kuchni. Moja kuchnia to taka typowa w bloku, co nie ma za dużo metrów kwadratowych. Macie jakieś interesujące pomysły?

Mariusz

Posty: 1

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na bardzo wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, że powstał projekt nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Abaddon616

Posty: 4

 
Mnie pomógł w projekcie projektant wnętrz z Trójmiasta ze strony https://duszynska.com.pl i jestem mega zadowolony. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

xacti11

Posty: 14

 
Zatrudniliśmy dekoratora wnętrz z Gdyni i powiem, że rzeczywiście jest zszokowany. Pani przyszła, sprawdziła, co da się zmienić i w kilka minut wiedzieliśmy, co robić. Nie było to drogie, dlatego jak najbardziej takie rozwiązanie Wam mogę polecić.

werwer

Posty: 2

 
Nigdy jeszcze nie korzystałem z projektantów wnętrz, ale wiem, że u znajomych pani przyszła i w kilka minut doradziła im super kolorystę ścian. Nigdy tych kolorów nie brali pod uwagę, a okazało się, że to naprawdę im pasuje do wnętrza.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Aranżacja sypialni jest bardzo łatwa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo szybko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

jajajosz12

Posty: 22

 
Jeżeli ktoś chce wiedzieć coś o cenach to warto się skontaktować z biurem projektowym. Wszystko zależne będzie od wybranego pakietu. Im wiecej chcemy tym wiecej płacimy.

czertu66

Posty: 11

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

bruklin187

Posty: 12

 
Zawsze wszystko sam robię i mi się podoba. Miałem kiedyś sięgnąć z pomocy projektanta, ale ostatecznie żona sama kolor wybrała. Mnie się podoba i jej też.

trans34

Posty: 4

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na niezwykle wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, iż powstał projekt nie tylko nowoczesny, niemniej jednak przede wszystkim funkcjonalny.

Ymooo2

Posty: 8