picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

program SKP, kupię online ?

program SKP, kupię online ?

Witam. Dostrzegacie plusy i minusy, którymi wyróżnia się Super Księga Podatkowa? Bardzo chętnie przeczytam o Waszych doświadczeniach związanych z użytkowaniem tego programu.

Fanatyk

Posty: 2

 
Mam pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o oprogramowanie dostępne pod nazwą Super Księga Podatkowa. Na chwilę obecną miałem okazję testować także wersję demonstracyjną tego programu. Zamierzam go jednak kupić.

namok

Posty: 10

 
To producent oprogramowania: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm, który dostarczył mi program Super Księga Podatkowa. Oprogramowanie cechuje się dużą funkcjonalnością, a jednocześnie konkurencyjną ceną zakupu.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Do niedawna nie miałem świadomości, iż istnieje w ogóle takie rozwiązanie jak program SKP dla biur rachunkowych. Teraz testuję jego wersję próbną.

drumer

Posty: 2

 
Weźcie pod uwagę na fakt, iż program Super Księga Podatkowa dostępny jest na bardzo preferencyjnych warunkach cenowych, bowiem jego podstawowa wersja kosztuje zaledwie 119 złotych netto. W rachubę wchodzi zarówno dokupienie dodatkowych modułów.

@_yyy111

Posty: 5

 
Olbrzymiej uwagi wymaga program do prowadzenia biur rachunkowych, który postanowi zakupić przedsiębiorstwa. Ma on realny wpływ na to, jak sprawnie będzie działało biuro rachunkowe. Czasami oprogramowanie ułatwia, a niekiedy utrudnia życie.

adamczykkk00

Posty: 5