picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ktoś poleci mi dobrego prawnika z Warszawy ?

Ktoś poleci mi dobrego prawnika z Warszawy ?

Pilnie szukam prawnika, który mógłby zająć się windykacją długu. Już właściwie w tym momencie jestem bezsilny i sam nie poradzę sobie z tą sprawą. Chodzi mi o niewygórowane ceny:)

Ciapek

Posty: 6

 
Z takimi sprawami jak zbycie nieruchomości najlepiej udać się do prawnika od nieruchomości. Tyle jest kruczków w przepisach, iż w moim wypadku sam bym sobie nie poradził. Ja jestem usatysfakcjonowany pomimo kosztów dla prawnika.

mario72k

Posty: 15

 
W sumie to naprawdę nie wiadomo którego prawnika z warszawy wybrać, bowiem kancelarii jest duża ilość. Można pogubić się w takiej ilości. Wiadomo, iż człowiek patrzy na cenę, ale z drugiej strony warto wybierać takich, którzy akurat specjalizują się w danej dziedzinie prawa, z jakiej akurat mamy kłopot.

MrGargamel

Posty: 8

 
Polecam kancelarię prawnika Piotra Kosackiego http://www.piotrkosacki.pl. Bardzo szeroki zakres usług, więc przyda się wielu osobom w wielu sprawach. Życzę powodzenia:)

beata77

Posty: 9

 
Nasz prawnik też postarał się bardzo i udało mu się dobrze naszą sprawę poprowadzić. Na początku wcale nie myśleliśmy, iż będzie dobrze. Lecz udało się. Nie powiem dużo kosztowało nas to i czasu, zdrowia i pieniędzy.

kkjmk33

Posty: 10

 
Ja miałem pecha. Nie trafiłem na dobrego prawnika w warszawie. Sprawa ciągła się i w końcu nie udało mi się uzyskać tego, co chciałem. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał stawać przed sądem:(

bogowie4

Posty: 10

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był winien sporą kwotę. Już myślałem, że nic nie będę w stanie zrobić. Ale polecam w takich wypadkach skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

audi25

Posty: 8

 
Z takimi sprawami jak zbycie nieruchomości najlepiej udać się do prawnika od nieruchomości. Tyle jest kruczków w przepisach, że w moim wypadku sam bym sobie nie poradził. Ja jestem usatysfakcjonowany pomimo kosztów dla prawnika.

Lalka

Posty: 11

 
Mój prawnik od nieruchomości dał ciała. Nawet nie myślałem, iż można sprawę doprowadzić do tak fatalnego stanu. Będę musiał skorzystać z kolejnego. Ale teraz to naprawdę nie wiem, czy da się sprawę odkręcić. Uderzę do tego co polecacie, albowiem ma porządne opinie, ale szczerze to jestem już załamany.

Worms

Posty: 17

 
Taki prawnik, który zajmuje się odszkodowaniami to kapitalna pomoc. Z reguły chcemy działać w pojedynkę, bowiem wydaje nam się, iż damy sobie radę sami, ale jest inaczej i można się naprawdę nieźle poślizgnąć. Ja bym nie radził nikomu z ubezpieczycielami walczyć bez prawnika. Mówię to z doświadczenia.

dariuszek1878

Posty: 21