picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kraków, prawo cywilne - radca prawny

Kraków, prawo cywilne - radca prawny

Hej!

Sprawdzony adwokat w Małopolsce – potrzebny na wczoraj! Jeśli mieliście pozytywne doświadczenia z jakąś kancelarią to proszę o info!

Z góry dzięki.

Prawnik44

Posty: 17

 
Ostatnio się doczytałem ciekawej rzeczy na temat radców prawnych w sieci. Ponoć jedyna różnica między tym zawodem, a zawodem adwokata jest, taka, że radca nie może reprezentować klienta w sądzie, w sprawach karnych. Wiedzieliście o tym? Mi się zlewały te zawody w jedno.

Czarek

Posty: 28

 
Ja to kiedyś nawet studiowałem prawo i skończyłem, ale później nie poszło mi z aplikacją i skończyłem karierę...ale jakaś tam znajomość przepisów bardzo mi teraz pomaga w życiu.

dariuszek1878

Posty: 21

 
Mnie już od dłuższego czasu potrzebny jest prawnik, który zajmie się całą tą dokumentacją związaną z długoterminowym wynajmem biur, ale cały czas szukamy najkorzystniejszej kancelarii...

Saagerrak

Posty: 16

 
Z mojego doświadczenia wynika, że różnie bywa z kompetencjami prawników. Nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim. Jedni są lepsi w prawie pracy, inni w prawie spadkowym...Jeszcze inny głębiej siedzi w prawach spółek.

WalSystem

Posty: 21

 
W dzisiejszych czasach to sobie nie wyobrażam funkcjonowania firmy bez radcy prawnego. Taki człowiek jest potrzebny praktycznie każdego dnia. Opiniowanie umów, sporządzanie dokumentów itd. to wszystko musi być zrobione przez prawnika.

czlowiek488

Posty: 17