picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

adwokat z poznania, polecicie ?

adwokat z poznania, polecicie ?

Jakiego adwokata polecacie w sprawach rodzinnych. Koniecznie w Poznaniu. Proszę o pomoc, bo widzę, że samodzielnie na takiej sprawie niewiele zdziałam. Potrzebna mi fachowa i kompletna pomoc.

Lalka

Posty: 2

 
Ja też miałam skomplikowaną sprawę o podział majątku, ale udało się z pomocą adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Gdyby nie ta pomoc, pewnie teraz nie byłabym w tym miejscu, w jakim się znajduję :)

Lipa08

Posty: 3

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są wielkie. Gdyby można było skorzystać z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy w przeciwnym razie, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się sporo adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

Acclaim

Posty: 7

 
Gdy szukałam adwokata z Poznania, przeglądałam sporo stron, czytałam opinie, ale też kontaktowałam się z kancelariami. W ten sposób wybrała dobrego adwokata, który okazał się bardzo skuteczny.

nevya22

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenia polecam tego adwokata z Poznania http://www.adwokaci-ks.pl. Mam nadzieję, iż i wam się uda wygrać swoje sprawy, obronić się itd. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

saradonin

Posty: 10

 
Mnie najniezwyklej przerażają koszty, albowiem z tego, co się orientowałem sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych do najtańszych nie należą, a po drugie w Poznaniu nie znam żadnej kancelarii, więc generalnie mam dylemat. Jak coś, możecie napisać do kogo wy udaliście się w swojej sprawie.

Trener

Posty: 7