picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

zajęcia dodatkowe dla dzieci ??

zajęcia dodatkowe dla dzieci ??

Witam serdecznie. Co możecie powiedzieć na temat zajęć dodatkowych dla młodzieży? Uważacie, iż młodzież jest w ogóle zainteresowana takimi zajęciami? I ile one kosztują?

Maciejoo

Posty: 1

 
Zapisując dzieci na zajęcia dodatkowe dla młodzieży musicie wziąć pod spostrzeżenie ich zainteresowania. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że dziecko będzie uczęszczało na zajęcia z przymusu, a to absolutnie żadne osiągnięcie....

warter88

Posty: 6

 
Widzę, że macie naprawdę spore dylematy, gdy wybieracie zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Najłatwiej porozmawiać z dzieckiem, ponieważ wówczas wybór będzie w 100% trafny.

Marti

Posty: 4

 
Przygodę swoich maluchów z programowaniem możecie rozpocząć, gdy zapiszecie je na stosowne zajęcia dodatkowe dla dzieci. Muszę rozwiać Wasze wątpliwości, ponieważ miesięczny koszt zajęć nie stanowi ponadprzeciętnie wysokiej inwestycji.

saradonin

Posty: 4

 
Miałem mocno ograniczony budżet, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostawały zajęcia pozalekcyjne. Na szczęście udało się odszukać odpowiednią ofertę :)))

Sarenka

Posty: 8

 
Moim zdaniem w ich ofercie: http://www.zajeciapozalekcyjne.pl znajdziecie zajęcia pozalekcyjne, które powinny w 100% przypaść do gustu Waszym dzieciom.

leech

Posty: 17

 
Polecam, abyście zainteresowali się ofertami szkół programowania, gdy chcecie wybrać zajęcia dodatkowe dla młodzieży. To inwestycja, która z pewnością dla syna lub córki wyjdzie na plus.

TomekK

Posty: 2

 
Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby zajęcia dodatkowe dla dzieci, na które zapiszę moje maluchy były wysokiej jakości. Moim celem jest to, aby zainteresować dzieci programowaniem.

tigra32

Posty: 8

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru zajęć dodatkowych dla młodzieży, którą mam w domu :-) Całe szczęście, żę odszukałem interesującą szkołę programowania, do jakiej zapisałem dzieci.

nowaera

Posty: 11

 
Moje dziecko do tej pory uczęszczało na zajęcia pozalekcyjne, które nie wiązały się z koniecznością płacenia jakichkolwiek pieniędzy. Niedawno dotarły do mnie informacje, że dziecko chce się zapisać na płatne zajęcia. Ja nie widzę przeszkód...

Lupusx

Posty: 8