picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

korepetycje z j.angielskiego Łódź

korepetycje z j.angielskiego Łódź

Cześć, chciałbym rozpocząć na poważnie naukę angielskiego właściwie od najniższego poziomu do C1, albo jakiegoś egzaminu językowego, jeszcze do końca nie wiem. Tylko lekcje indywidualne w Łodzi.

gregcie@

Posty: 2

 
Zawsze warto sprawdzić kilku lektorów zanim podejmiesz ostateczną decyzję. I koniecznie ustal racjonalną efektywność. Dwa razy w tygodniu + samodzielne powtarzanie przez kilka godzin to idealne połączenie.

mniszko

Posty: 4

 
Nic nie zastąpi styczności z żywym językiem i dobrym lektorem. Nastawienie indywidualne jest zawsze wskazane przy nauce czegokolwiek. W grupie nauka to po prostu złudzenie.

89ostry89

Posty: 7

 
W pakietach korepetycje zawsze wychodzą taniej, więc warto się decydować na nieco dłuższą współpracę.

piekniśś

Posty: 7

 
Warto w tych czasach uczyć się na tłumacza, ogarniać wiele języków obcych, bo to moim zdaniem przyszłość.

Wacław

Posty: 12

 
Matura z angielskiego to pestka, ale żeby realnie mówić to tylko przez korepetycje. Później można się umówić na rozmowy przez skype lub dedykowane portale, które tylko do tego służą.

pawel253

Posty: 2

 
Korepetycje to jedyna forma nauczania angielskiego, która działa. Do każdego egzaminu tak się przygotujesz i nawet z niewielką wiedzą początkową można pokombinować.

david011

Posty: 10

 
Szczególnie introwertyk wykorzysta indywidualne korepetycje z angielskiego. Można się przełamać w ulubionych tematach, dopasować strukturę zajęć, tłumaczyć razem ulubione artykuły.

Motospec

Posty: 6

 
Niby korepetycje online spoko, ale tak naprawdę nudzisz się przy nich, tracisz czas, nie robisz wszystkiego na 100%, a z lektorem już tak.

jkiolek56

Posty: 2

 
Chodziłem do szkoły językowej przez 3 lata i bałem się, że nie zdam matury. Rodzice przepisali mnie na korepetycje do tomedo.pl i wtedy nastąpił przełom, bo lektor podszedł do mnie naprawdę po ludzku, zapoznał się z moimi głównymi problemami, wyjaśnił wiele zasad prostym językiem, których wcześniej zupełnie nie rozumiałem. Bardzo dużo materiału przerobiliśmy i nigdy tak się nie bawiłem wcześniej przy nauce. Tak powinna działać nauka angielskiego ogólnie we wszystkich szkołach.

beata77

Posty: 7