picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

Posiadacie jakieś opinie na temat prywatnych przedszkoli wilanów? Jeśli tak, to z chęcią dowiem się co myślicie o takich przedszkolach.

opert34

Posty: 1

 
Wydaję mi się, iż w przedszkolach państwowych dzieci nie są tak zainteresowani nauką, jak jest to w przypadku prywatnego przedszkola wilanów. Dzieci w niepublicznych placówkach mają planowane kreatywne zajęcia, które pozytywnie wpływają na rozwój maluchów.

labuh

Posty: 7

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest uciążliwą decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz które prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

Lupusx 

Posty: 5

 
Ja zapisałam pierwsze dziecko do tego prywatnego przedszkola miasteczko wilanów www.karate-kids.pl. Teraz zapisałam młodszą córkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauczycieli, pani dyrektor oraz sportowych zajęć.

zenek744

Posty: 3

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się dostać. Nie mieliśmy innego wyjścia, dlatego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, że była to bardzo dobra decyzja.

lelitos

Posty: 13

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone bardzo ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają dużo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

omen100

Posty: 9

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone niesłychanie ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają dużo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

mniszekk6

Posty: 3

 
Mój syn chodzi już 2 rok do niepublicznego przedszkola Wilanów. Jest bardzo zaspokojony z dodatkowych zajęć. Panie sprawują indywidualną opiękę nad każdym dzieckiem. Wiem, iż w takiej placówce jest bezpieczne.

tuba34

Posty: 11

 
Ja również rozglądam się za przedszkolem miasteczko wilanów. Chodzi mi o placówkę prywatną. Nie ufam jakoś publicznym przedszkolom.

Marioleczka 

Posty: 7