picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Znacie sklep internetowy z wzmacniaczami tv ?

Znacie sklep internetowy z wzmacniaczami tv ?

Czy ktoś z ktoś z was korzysta z tunera cyfrowego i może coś powiedzieć na temat jego użyteczności? Zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy nie będzie to jedynie wyrzucenie pieniędzy?

Aklimer56

Posty: 5

 
W mojej opinii najlepiej jest zamontować antenę na uchwycie dostępnym w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Uchwyty-antenowe-TV-obudowy-RT-c2965.

firunter

Posty: 14

 
Jeżeli faktycznie posiadasz zupełnie nowy samochód to moim zdaniem zakup czujników parkowania do niego jest wręcz koniecznością. Dzięki temu znacznie zmniejszysz ryzyko tego, że uderzysz w jakąś przeszkodę podczas parkowania.

Andziaaan

Posty: 17

 
Osobiście korzystam z rejestratora pojazdowe i chociaż jeszcze nigdy mi się naprawdę nie przydał to jestem bardzo zadowolony z tego, że go mam.

waldek3551

Posty: 23

 
W odpowiedzi na Twoje pytanie mogę powiedzieć, iż ja osobiście zakupiłbym rejestrator samochodowy ze względu na sytuacje w jakich sprawca próbuje uciec z miejsca wypadku.

Dyduszek22

Posty: 7

 
Moim zdaniem jeżeli masz pieniądze i możesz sobie pozwolić na zakup rejestratora to powinieneś to zrobić ponieważ jest to naprawdę bardzo przydatne urządzenie, które może przydać się w najmniej spodziewanym momencie.

Sslawrumia

Posty: 23

 
Osobiście również korzystam z rejestratora samochodowego i muszę przyznać, że już kilka razy pozwolił mi na uzyskanie odszkodowania z wypadku. Wystarczy pokazać jedynie nagranie na którym widać jak sprawca ucieka. Dzięki temu można poznać jego numery rejestracyjne i namierzyć go.

nowaera

Posty: 11