picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

elektrozawory, znacie firmę ?

elektrozawory, znacie firmę ?

Znacie może jakiś sprawdzony sklep z zaworami pneumatycznymi. Poszukuję sprawdzonego producenta lub ewentualnie dobrego dystrybutora. Jak coś, czekam i dziękuję.

nowoter

Posty: 2

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, że różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy inaczej, trzeba dopasować model pod kątem funkcji, jaką ma spełniać, a dopiero później porównywać ceny.

Marioleczka

Posty: 8

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby dużo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, że nie pisałbym się na nabycie w pierwszym lepszym odszukanym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być fachowy sprzedawca.

Andziaaan

Posty: 7

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do zakupionych elementów, że są dobrej jakości.

Kitas

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o złącza wtykowe, to polecam ten sklep internetowy https://www.aplustech.pl/pl/produkty/pneumatyka/zlacza-wtykowe/. Odnajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia porządnej klasy.

jurecekk5

Posty: 8

 
Na pewno nie polecam żadnych aukcji, albowiem tam mają szemranej produkcji elektrozawory, a takich nie polecałbym nawet do domowego użytku, a już tym niezwyklej nie do zastosowania w przemyśle.

intimiss

Posty: 17