picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Burger Ostrowiec, co polecicie ?

Burger Ostrowiec, co polecicie ?

Marzy mi się wypasiony burger. Jedliście w Ostrowcu takiego? Dajcie cynk. Czekam głodny i spragniony.

Czarek

Posty: 7

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie bardzo też gustuję w takim repertuarze:) Lecz od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeżeli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

jarostt

Posty: 6

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było istotnie drogo.

Andziaaan

Posty: 15

 
Dobrze i tanio jeżeli chodzi o pizzę dzisiaj nie jest bezproblemowo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, która stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością dzisiaj w naszym mieście.

Qumejt56

Posty: 14

 
W takim układzie mam nadzieję, iż dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeżeli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

majer111

Posty: 12

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Ptaszyna

Posty: 8

 
Mam nadzieję, że w końcu znajdę dobry lokal, gdzie będzie można zjeść pizzę w Ostrowcu w przyjemnym klimacie. U nas brakuje tego typu miejsc. Nie sądzicie?

Marti

Posty: 22