picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Naprawa pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych

Naprawa pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych

Z roku na rok powiększam ilość maszyn, które w mojej firmie wykorzystujemy tylko jak pojawiają się jakieś problemy i potrzebna naprawa to robi się problem i nie wiem gdzie ewentualnie można takie maszyny naprawić. Macie jakąś sprawdzoną firmę, z której będzie można skorzystać?

labuh

Posty: 1

 
Co do fajnych rozwiązań to na pewno regeneracja się sprawdza bo będzie mniej kosztowna, ale trzeba mieć gwarancję, że ten kto będzie się tym zajmował wie jak to prawidłowo zrobić i nie doprowadzi do jeszcze większych problemów.

Gargamel5

Posty: 4

 
Ogólnie regeneracja to dobra opcja, jeśli będzie prawidłowo zrobiona to nie będzie żadnych problemów, hydraulika będzie ponownie pracować jak należy.

Januszek

Posty: 5

 
Ogólnie co do regeneracji to od strony praktycznej wiadomo, że najlepsze rozwiązanie, tylko klucz to znaleźć firmę, która będzie to w stanie na poziomie zrobić.

Lalka

Posty: 11

 
Spokojnie można sięgnąć do oferty jakieś firmy, która sprzedaje części, niekiedy mają także serwisy, w których robią regenerację i wydaje mi się, żę to może być fajna opcja.

Krzysio

Posty: 2

 
Zdecydowanie warto naprawiać, bo kupowanie nowej to bardzo duży wydatek więc dobre poszukaj i na pewno warto postawić na regenerację, najczęściej pompa wróci do dobrej pracy, nie będzie z tym problemów.

labuh

Posty: 11

 
Warto zerknąć do różnych firm i tego jak robią swoje działania jeśli chodzi o pompy, wydaje mi się że regeneracja to dobra opcja, ale trzeba mieć rzeczywiście dobrego wykonawcę, który będzie w stanie to ogarnąć prawidłowo.

Pulpit

Posty: 18

 
U mnie w ciągniki siadła pompa Hydromatik i z polecenia znajomych korzystałem z https://hydromotor.pl. Poradzili sobie sprawnie, pompa zrobiona, obecnie pracuje ponownie jak należy, myślę że to dobre rozwiązanie.

kondziu

Posty: 6