picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dobre przedszkole w Krakowie

Dobre przedszkole w Krakowie

Moi drodzy, chciałabym Was o coś zapytać. Otóż, jakie prywatne przedszkole szczególnie polecacie w Krakowie? Chciałabym zapisać synka, ale zupełnie nie wiem, na jaką placówkę postawić. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie opinie w tym temacie:)

67-kristoo

Posty: 1

 
Gdybym sama miała wybierać- publiczne czy prywatne przedszkole, zdecydowanie postawiłabym na tą drugą opcję:)

proszek

Posty: 7

 
No ale tak naprawdę, czym różni się przedszkole prywatne od publicznego, poza koniecznością robienia opłat? Zupełnie nie mam doświadczenia w tej kwestii, a powoli nadchodzi czas, że będę musiała oddać dziecko pod opiekę pań w takiej placówce i już się boję :(

messio66

Posty: 9

 
Kurcze, tak chwalicie to przedszkole, że bardzo poważnie wezmę je pod uwagę, kiedy będę szukać bliźniaki w przyszłym roku. To się będzie działo :D

namok

Posty: 5

 
Nie ma się czego bać. Prywatne przedszkole, to przede wszystkim mniejsze grupy, więcej różnorodnych zajęć i wydaje mi się, że lepsza atmosfera, taka bardziej rodzinna:)

Klakier

Posty: 4

 
Od razu urzekł mnie przepiękny ogród znajdujący się na terenie przedszkola Smocza Dolina. Dzieci bardzo często spędzają tam czas, oczywiście o ile jakość powietrza- monitorowana na bieżąco przez placówkę, jak i aura na to pozwalają. Co więcej, maluchy mogą sadzić w nim różne rośliny:) Sale są kolorowe, świetnie urządzone i nie brak w nich pomocy, niezbędnych przy zajęciach ze specjalistami, do tego pyszne jedzenie:) Córka ciągle je zachwala.

Jarko445

Posty: 2

 
Cóż, nie możemy generalizować, że takie placówki są lepsze, a takie gorsze. Sporo zależy od samych ludzi, podejścia. Akurat ja posyłałam dziecko do publicznego przedszkola i nie mam na co narzekać.

zwc18

Posty: 20

 
Fantastyczne i bezpieczne miejsce dla każdego malucha. Dzieci spędzają tutaj dużo czasu na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie. Maluchy niechętnie wracają do domu, bo tak naprawdę panuje tutaj iście rodzinna atmosfera. Polecam to miejsce z całego serca.

dziubbek56

Posty: 6

 
Córka była „smoczkiem” . Okres kiedy chodziła do przedszkola wspominam bardzo dobrze. Szczególnie cenne były dla nas zajęcia z psychologiem i terapeutą integracji sensorycznej. Dziękuję. Bez Was nie dałabym rady.

ZaNK3R

Posty: 5