picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Potrzebuje jakiegoś dobrego sklepu, który sprzedaje sprzęt sportowy i będzie można z ich ofertą zrobić sobie mini siłownie w domu. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie zaproponować to podzielcie się, chętnie skorzystam z tych podpowiedzi.

JasioJasio

Posty: 1

 
Korzystałem z ofert różnych firm i mogę powiedzieć, że najlepiej kupować jakiś sprzęt u naszych krajowych producentów, tam będzie można faktycznie znaleźć najwięcej sensownych sprzętów i często również w dobrych cenach a jakościowo są one wykonane na najwyższym poziomie i dzięki temu będą dobrym wyborem.

zimek123456

Posty: 19

 
W sieci w sklepach wybór różnych urządzeń jest znacznie większy i tym samym realizowany trening może być bardziej funkcjonalny więc na pewno warto będzie sprzęty pod takim kątem wybierać i szukać sensownej propozycji dla siebie.

Sarenka

Posty: 12

 
Z mojej strony potwierdzam, że spokojnie można znaleźć dobre sprzęty w dobrych cenach i w tym również takie wyposażenie treningowe, które nie koniecznie musi zajmować dużo miejsca więc jak komuś będzie na tym zależało to na pewno będzie można coś sensownego znaleźć.

yaoks

Posty: 2

 
My robiąc siłownię korzystaliśmy z oferty przygotowanej przez www.k-sport.com.pl. Świetne sprzęty, drazki, atlasy, poręcze, faktycznie można sobie fajnie zorganizować miejsce do ćwiczeń i to wszystko w sensownych cenach wiec wydaje mi się, że warto będzie z takich propozycji skorzystać i będzie to faktycznie dobry wybór.

Kasia

Posty: 4