picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Borówka amerykańska wysoka, gdzie warto ?

Borówka amerykańska wysoka, gdzie warto ?

Na nowy sezon szukam ofert sadzonek krzewów do ogrodów ze sprawdzonych miejsc. Zależy mi na jakichś oryginalnych okazach. Jak coś znacie, piszcie.

dyduch34

Posty: 4

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

FOTOhihi

Posty: 10

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, jakie prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Sagerrak

Posty: 20

 
Ja już jestem po zakupach. Mam nadzieję, iż będzie ok. W końcu zdecydowaliśmy się z żoną na sadzonki jagody kamczackiej, borówka już rośnie i owoce są bardzo smaczne, więc pewnie i jagoda się przyjmie. Żona zna się na rzeczy, więc nie będzie żadnych problemów.

Joe

Posty: 9

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Rysiek_99

Posty: 9

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję zakup od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę warto, zdrowe i silne sadzonki.

Watuniaa

Posty: 10

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są różne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych ofert, wolę sadzonki od producentów.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, zatem skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

AndrzejKKK

Posty: 19