picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

plener ślubny zielona góra, kogo znacie?

plener ślubny zielona góra, kogo znacie?

Cześć. Istnieje jakiś fotograf w Zielonej Górze, jakiego propozycja zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji? Zamierzamy wziąć pod uwagę m.in. doświadczenie oraz ofertę cenową :-)

89ostry89

Posty: 1

 
Na lokalnym rynku liderem, jeśli chodzi o wideofilmowanie w Zielonej Górze jest to studio: http://kr-foto.pl. Współpracowałem z nim - nie mam najmniejszych zastrzeżeń!

Czarek

Posty: 5

 
Uprzednio nie miałem do czynienia z żadnym fotografem w Zielonej Górze. Niedawno postanowiłem skontaktować się z kilkoma przedstawicielami tej profesji. Każdy zaprezentował swoje portfolio i ofertę cenową. Zasugeruję się jeszcze Waszymi opiniami...

freezyear

Posty: 19

 
Raduję się, iż podpisałem umowę z firmą, która będzie w moim wypadku odpowiedzialna za filmowanie w Zielonej Górze. W takich okolicznościach wykluczam niespodzianki.

Kruk

Posty: 12

 
Z chęcią zobaczyłbym Wasze zdjęcia, które wykonał profesjonalny fotograf posiadający w ofercie plener ślubny w Zielonej Górze. Jeśli chcecie je zaprezentować - napiszcie do mnie.

namok

Posty: 8

 
Musicie zwrócić uwagę między innymi na fakt, jak duże doświadczenie posiada fachowiec, którego specjalność stanowi wideofilmowanie w Zielonej Górze. To podstawa.

jajajosz12

Posty: 19

 
Polecam Wam zatroszczyć się o wideofilmowanie w Zielonej Górze z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystko ze względu na fakt, iż zdecydowanie najlepsze studia filmowe w Waszym mieście mają najprawdopodobniej zajęte terminy na około 2 lata do przodu :)))

Speedy_UT

Posty: 23

 
Nie miałem zielonego pojęcia, że plener ślubny w Zielonej Górze potrafi wyjść tak niesamowicie. Wszystko to zasługa naszego fotografa, który nie był najtańszy, niemniej jednak sprostał naszym oczekiwaniom. Mogę dać Wam namiary na niego na priv.

Deffik

Posty: 12