picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Testery

Testery

Cześć, chciałabym porozmawiać o najważniejszych zasadach stosowania perfum i konkretnych zapachów w odniesieniu do okoliczności, pory roku, czy innych uwarunkowań. Jak macie specjalistyczną wiedzę to proszę o kontakt.

Bhapo

Posty: 3

 
Teraz testery to po prostu normalne perfumy i nie mają żadnych wad jakościowych. Sama nie wiem, skąd ten mit się wziął. Pracuję w drogerii i przyznam, że sama zawsze korzystam z takiego rozwiązania.

waldek3551

Posty: 23

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

ChosenOne

Posty: 13

 
Najgorzej, że niektórzy sprzedają testery podrobione i w tym jest największy problem, a nie z samym faktem zakupu testera. Trzeba iść do sklepów, które gwarantują oryginalność.

Lopez58

Posty: 9

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

Yuri20

Posty: 2

 
Jedna pani w drogerii zdradziła mi sekret, że obowiązujący podział na perfumy męskie i damskie został dość sztucznie wykreowany, aby po prostu zwiększyć sprzedaż. Jeżeli podoba ci się konkretny zapach to nie kieruj się raczej dopasowaniem do płci, tylko jakością.

miner33

Posty: 13

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

Facio

Posty: 14

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

Aarus24

Posty: 19

 
Nie wiem, czy jest bardziej kobiecy zapach od tego https://parfumstore.pl/wody-perfumowane/610-victoria-s-secret-bombshell-100ml-edp.html. Byłam kiedyś na wystawie i miała jedna artystka. Zapytałam i dała namiar. Do tej pory używam. Regularnie poprawiany zapach od prawie dziesięciu lat. A zauważ, że te perfumy, które się nie sprawdzają producenci bez sentymentów wycofują. Tutaj jest natomiast ciągła poprawa. Polecam w tym sklepie, bo poniżej 100 złotych buteleczka, czasami bez korka, ale zdarza się, że i pełnowartościową otrzymasz. Zależy, jak się trafi. Mam do tego sklepu duże zaufanie i nigdy problemów nie miałam z przesyłką. Ciągle tylko ten zapach zamawiam, więc nie wiem, jak z pozostałymi.

Czesio

Posty: 5

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

Dziadek

Posty: 5