picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

TomekK

Posty: 2

 
W opakowaniu zastępczym pewnie tester dostaniesz, więc odpada, jako prezent i to tyle w kwestiach różnic jakościowych pomiędzy oryginałem.

TomekK

Posty: 10

 
Kwiatowe nuty uwielbiam i raczej u każdej kobiety się sprawdzą. Magnolia jest teraz bardzo ciekawa i wiele marek się właśnie tutaj przerzuciło.

tasdefleja

Posty: 3

 
Tylko pozwól perfumom po aplikacji trochę poleżeć na skórze. Nie wcieraj, bo to tylko strata dobra :)

gruszk34

Posty: 6

 
Testery zawsze pełne masz w https://www.testerownia24h.pl. Zdarzyło mi się kiedyś w innych sklepach, że tester napełniony do połowy, więc komedia. U nich wszystko pod tym względem w porządku i praktycznie każdy zapach jest oceniany przez dotychczasowych użytkowników. Widzisz mniej więcej, co może się u ciebie sprawdzić.

Watuniaa

Posty: 7

 
Podstawa, żeby zapach pod siebie kupić. Wiem, że wiele kobiet przechodzi coraz częściej na ziołowe mieszanki. Całkiem uniwersalne przyznam, ale niewiele marek robi. Trzeba się doszukiwać specjalnie.

kobza84

Posty: 5

 
Perfumy się zapamiętuje, mocno działają na podświadomość, więc to faktycznie podstawa do budowania wizerunku, szczególnie w miejscu pracy.

edmundzio

Posty: 3

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

Klakier

Posty: 3