picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

prowizja bankowa, gdzie szukać ?

prowizja bankowa, gdzie szukać ?

Dzień dobry. Jeśli macie jakiś pomysł, w jaki sposób odzyskać prowizję bankową, napiszcie. Wiem, że są jakieś firmy, które specjalizują się w takich sprawach i chyba z takiej pomocy będę musiał skorzystać.

wrona

Posty: 1

 
Odzyskaj prowizję bankową – https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Kancelaria pomaga osobom w odzyskaniu pieniędzy od banków i firm pożyczkowych, w jakich klient przedterminowo dokonał spłaty zobowiązania. Wysoka skuteczność i pełnia bezpieczeństwa.

Yuri20

Posty: 3

 
Nie miałam takiej sytuacji, niemniej jednak jeżeli chodzi o prywatne firmy pozabankowe, to wszystkiego można się spodziewać. Tego, iż nie zwracają prowizji bankowej również :(

Francuz

Posty: 13

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak dużych pieniędzy… bo to moja prowizja bankowa.

Julian

Posty: 11

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Bezproblemowo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, iż na konto otrzymam opłakane pieniądze.

Rico

Posty: 5

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z przepisami, lecz ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, lecz pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

alitomm

Posty: 8

 
Super, iż piszecie na ten temat, ponieważ nawet nie miałem pojęcia, iż będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś problemy, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, zatem nie odpuszczę.

Dyduszek22

Posty: 6