picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

programowanie dla dzieci, polecicie w Barcelonie?

programowanie dla dzieci, polecicie w Barcelonie?

Jaki kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam o jednej szkole, że jest nawet w Barcelonie, ale muszę być pewna, że to sprawdzony wybór i nie będziemy żałować.

Mr Frog

Posty: 4

 
Po paru miesiącach uczestniczenia mojego syna w kursach, mogę stwierdzić, iż nauka programowania dla dzieci to przepiękne zajęcia, które przydają się im dziś i na pewno również w przyszłości.

amrmas22

Posty: 10

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

wrrraak22

Posty: 3

 
Popieram, że programowanie dla dzieci to niezwykle ciekawe i konieczne zajęcia. Nie ulega wątpliwości takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, zatem super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony poprzez doświadczonych ludzi.

tomalix

Posty: 17

 
A jaki dokładnie kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam, że fajne są zakłady dotyczące tworzenia gier komputerowych. Dzieci tworzą własne najpierw proste, a z nieraz bardziej skomplikowane gry. Może polecacie jakąś konkretną placówkę? Jestem jak najniezwyklej za, niemniej jednak nie wiem, jaki kurs wybrać.

WF2015

Posty: 8

 
To jest kapitalna szkoła programowania w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Super instruktorzy, ciekawe zajęcia, wiele nauki i zabawy. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

ania999

Posty: 7

 
To zależy w którym regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia sporo się tutaj uczy i dobrze bawi.

Iwona3

Posty: 10

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest niezwyklej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które niezwykle chętnie chodzi.

mJaUrVcEin

Posty: 27

 
Dokładnie tak jest. Mój syn chodził na kursy do pewnej placówki, niemniej jednak tam każde dziecko zostawione było samo sobie. Tutaj w Barcelonie jest zupełnie inaczej. Dzieciaki uczą się zarówno pracy zespołowej, a co do instruktorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam szkołę, albowiem to sprawdzona placówka z dobrymi opiniami.

Gucio

Posty: 16

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak bardzo zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też bardzo się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo bardzo praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

maniek

Posty: 4