picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kurs podstawowy Siemens programowanie S7-300, znacie ?

Kurs podstawowy Siemens programowanie S7-300, znacie ?

Myślałem o ukończeniu dodatkowego kursu niż tylko z programowania S7-300. Mam tu na myśli jakieś szkolenie Safety – TIA Portal. Jest coś sensownego w Gdańsku? Czekam i liczę na waszą pomoc.

Sarev22

Posty: 2

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, ale powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

aśkaoop

Posty: 4

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Niemniej jednak tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał mnóstwo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Webmaster

Posty: 24

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają dużo dobrych firm oferujących szkolenia.

foken

Posty: 6

 
O widzę, że wątek nie poszedł na marne. Fajnie, że tak dużo osób poleca tu szkolenia. Najbardziej jestem zadowolony z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam zamiar poszerzyć wiedzę, bo niestety to oprogramowanie jakoś za szybko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

andrew66

Posty: 9

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, bo to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę kupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, bo go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

serwertus

Posty: 11

 
Zacznę od kursu zaawansowanego, bo jakoś z programowaniem w scl mam trochę problemów. Nie są mi obce sterowniki siemens simatic s7 1200, ale warto przygotować się z tego tematu najlepiej, jak tylko można. Nie chciałbym być pracownikiem niższego szczebla :D

MagikP322

Posty: 18

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest wiele, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, że będzie wiele praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

propek1

Posty: 7

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

Rico

Posty: 4

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na to szkolenie http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/safety-tia-portal/. Safety – TIA Portal w najlepszym wydaniu. Korzystałem. Dużo ćwiczeń, które świetnie przygotowują do pracy w zawodzie.

Bankowy

Posty: 14