picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pozycjonowanie stron internetowych, szukam

pozycjonowanie stron internetowych, szukam

Cześć. Szukam firmy, na której będzie spoczywała odpowiedzialność za projektowanie logo dla mojego przedsiębiorstwa. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i zarekomendujecie jakiegoś usługodawcę?

@_yyy111

Posty: 2

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, iż w tej branży rywalizuje ze sobą tak sporo przedsiębiorstw.

maniek

Posty: 8

 
Nie było do tej pory potrzeby, abym szukał firmy, jaka zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Dopiero teraz nadszedł ten moment. Czytam Wasze opinie...

zenek744

Posty: 3

 
Polecam zaufać firmie, która ma wieloletnie doświadczenie, jeśli chcecie powierzyć komuś obsługę social media. W przeciwnym wypadku usługa niekoniecznie będzie wykonywana w korzystny dla Waszej działalności sposób.

Yuri20

Posty: 8

 
To moim zdaniem najlepsza agencja: https://pirsummedia.pl/oferta/identyfikacja-wizualna, która posiada w własnej ofercie usługę tj. projektowanie logo. Skorzystałem z niej i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z osiągniętego efektu. Mam nadzieję, iż u Was będzie podobnie.

syrena88

Posty: 8

 
Musicie mieć świadomość, że pozycjonowanie stron internetowych to czasochłonny proces. Żadna firma nie osiągnie pożądanego poprzez Was rezultatu np. w miesiąc.

zapala81

Posty: 8

 
Polecam zaufać firmie, jaka ma wieloletnie doświadczenie, jeśli chcecie powierzyć komuś obsługę social media. W przeciwnym wypadku usługa niekoniecznie będzie wykonywana w pozytywny dla Waszej działalności sposób.

Al3-56

Posty: 10

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które będą mogły zająć się dla Was projektowaniem stron internetowych. Mogę polecić tego wykonawcę, jednak wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo jakoś szczególnie reklamować.

Wojciech24

Posty: 5