picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sklep meblowy

Sklep meblowy

Jakie miałyście pomysły na zagospodarowanie własnego salonu? Chodzi mi przede wszystkim o meble, czy na jakieś fajne okazje polowałyście i jak to wyszło?

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Niektórzy kurierzy wnoszą meble, ale trzeba o to dopytać i dopłacić dodatkowo. Trzeba to uwzględnić przy zamawianiu ogólnie, bo później może być lipa. To nie jest wcale wbudowana usługa niestety.

Radziu

Posty: 5

 
Dobrą sofę i to nawet bardzo brałem w https://www.vero.pl/ .
Dobrze na współpracy wyszedłem, bo przede wszystkim nie musiałem samodzielnie wnosić mebli do mieszkania. Dwa to termin realizacji dotrzymany. Nóżki w sofie zupełnie nie szkodzą panelom podłogowym, a mam jednak dość drogie i mi na tym zależało. Układ regulacji, kolory możesz sobie praktycznie dowolnie dopasować, co jest dużym ułatwieniem.

labuh

Posty: 6

 
Masz na rynku sporo inteligentnych narożników, rozkładanych, regulowane zagłówki, odpychające wodę materiały. Dobry narożnik w takim stylu możesz wyrwać za około 3000 złotych, więc się opłaca.

deberty56

Posty: 18

 
Poluję teraz na fotel z funkcją relaksu. Po prostu rewelacyjna sprawa dla ludzi, którzy pracują nieco dłużej niż 8 godzin, a chcą się szybko zregenerować w domu.

89ostry89

Posty: 8

 
Do kawalerek to raczej sofa niż narożnik, chociaż widziałem już różne podejścia. Ozdobne nogi to ciekawe udoskonalenie w sofach. Ja tam zawsze lubiłem minimalizm, więc polecam takie podejście każdemu. Meble minimalistyczne zupełnie lepiej wyglądają.

Justynka45

Posty: 10

 
Praktycznie każdy producent ma linie priorytetowe mebli, które uruchamia od początku działalności, więc tutaj bym się skierował na początku do oceny.

Lupusx

Posty: 5

 
Sprawdź, jak to jest z wniesieniem mebla, bo jak zamawiałem z niektórych sklepów to niestety musiałem sam kombinować, jak prawie 100 kg wciągnąć na trzecie piętro. Nie jest to zbyt przyjemna sprawa przyznam szczerze.

q-olek

Posty: 5