picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

projekty kuchni na wymiar szczecin, opinie

projekty kuchni na wymiar szczecin, opinie

Dzień dobry. Mam pytanie związane z meblami kuchennymi w zabudowie. Szukam w Szczecinie jakiegoś sprawdzonego usługodawce, który jest polecany przez klientów.

miś_biały

Posty: 3

 
Dla mnie najważniejszy jest nie tylko sam projekt, ale realizacja. Znajomy niestety nie miał szczęścia co do wykonawców. Teraz wiem, że trzeba owszem szukać wśród cenionych projektantów, ale też znaleźć firmę, która oprócz indywidualnego projektu kuchni będzie nadzorować prace. Znacie jakieś konkretne oferty ze Szczecina?

MsIp

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednak obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A później poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

PaweL

Posty: 17

 
No być może, że efekt finalny zależy od szczegółów i detali :) Nie znam się na nowoczesnych kuchniach na wymiar. Wiem tylko jedno, że w Szczecinie nie znajdę chyba żadnej taniej firmy :( Na taki projekt trzeba uskładać trochę grosza lub wziąć kredyt i zrobić jeden generalny remont ;)

johncena67

Posty: 11

 
Co to za firma? Chętnie skorzystam, jeżeli będzie mi odpowiadała pod kątem kosztów :) Wiem, iż taka kuchnia na wymiar w Szczecinie to niemałe pieniądze. I tak będę musiał pomyśleć nad sporo praktyczniejszym rozwiązaniem, niż mamy teraz. Więc może lepiej zapłacić fachowcowi i nie bawić się w projektanta i wykonawcę :D

Rico

Posty: 10

 
Polecam tę firmę https://conceptforhome.pl. Działają w branży projektowania wnętrz w Szczecinie od niezmiernie dawna. Mają wyśmienite pomysły. Realizacja – pełen profesjonalizm.

doboszzz

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o naszą kuchnię na wymiar, to nie mieliśmy kłopotów z dogadaniem się z firmą. Od razu zaproponowała kilka interesujących pomysłów. Wybraliśmy projektanta wnętrz, który w Szczecinie ma rzeczywiście porządne opinie. Troszkę się musieliśmy naczekać, natomiast opłacało się. Teraz mamy kuchnię marzeń :D

090913123

Posty: 7

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, że przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, że trafiłam na projektanta, który w Szczecinie cieszy się dobrymi opiniami.

demonn

Posty: 5

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się znaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

Lupusx

Posty: 5

 
No być może, iż efekt finalny zależy od szczegółów i detali :) Nie znam się na nowoczesnych kuchniach na wymiar. Wiem tylko jedno, iż w Szczecinie nie znajdę chyba żadnej taniej firmy :( Na taki projekt trzeba uskładać trochę grosza lub wziąć kredyt i wykonać jeden generalny remont ;)

Hihi_WWW

Posty: 14