picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fizjoterapia w Szczecinie, poszukuję!

fizjoterapia w Szczecinie, poszukuję!

Dzień dobry. Muszę zwrócić się o pomoc kogoś, kto korzystał z zabiegów jakiegoś fizjoterapeuty w Szczecinie i był zadowolony. Chodzi mi o skutecznego fizjoterapeutę. Czekam i dziękuję.

milenos4

Posty: 1

 
Mnie nie stać na prywatne leczenie, dlatego czekam. Wiem jednakże, że osób chwalą sobie prywatną fizjoterapię w Szczecinie, bo podobno mamy niesłychanie porządnych fachowców. Na nieszczęście nie mam funduszy, więc czekam do maja :) Nie mam dobrego zdania o NFZ ;)

E-GOista

Posty: 9

 
To jest super miejsce z mega super zabiegami fizjoterapii w Szczecinie https://medical-zen.pl. Uważam, iż cen nie mają wygórowanych i na pewno pozwalają choćby w jakimś stopniu pomóc sobie przed zabiegami na NFZ.

upierdos45

Posty: 3

 
Mnie nie stać na prywatne leczenie, dlatego czekam. Wiem jednak, że ludzi chwalą sobie prywatną fizjoterapię w Szczecinie, bo podobno mamy bardzo dobrych specjalistów. Niestety nie mam funduszy, więc czekam do maja :) Nie mam dobrego zdania o NFZ ;)

Maleks23

Posty: 14

 
Ja też już od dawna w przypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, dlatego od lat działam właśnie tak, ale to niestety kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, ale coraz mniejsze.

TomekK

Posty: 8

 
Ja też już od dawna w przypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, dlatego od lat działam właśnie tak, niemniej jednak to niestety kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, niemniej jednak coraz mniejsze.

Olekk

Posty: 4