picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Niewidoczny aparat, stosuje ktoś ?

Niewidoczny aparat, stosuje ktoś ?

Cześć. Czy Invisalign cenowo jest do przełknięcia czy to wydatek, który będzie kilkukrotnie wyższy niż w przypadku tradycyjnego aparatu metalowego? Dodam, że mam ograniczony budżet.

Gucio

Posty: 3

 
Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak przezroczyste nakładki na zęby. Ich zastosowanie wiąże się rzecz jasna z wyższym wydatkiem, aczkolwiek praktycznie nikt nie ma szans dowiedzieć się, że nosicie aparat ortodontyczny.

vincek

Posty: 17

 
Od kilku tygodni noszę aparat Invisalign. Muszę przyznać, że to rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ jeszcze nikt nie zauważył, że koryguję wadę zgryzu, z którą się od zawsze zmagam.

Pszemeg

Posty: 16

 
Znam co najmniej kilka klinik ortodontycznych, które posiadają w ofercie metodę leczenia Invisalign Katowice. Wydaje mi się, że priorytetowo powinniście potraktować doświadczenie konkretnej kliniki. Ważne są zarówno pojawiające się na jej temat opinie.

mnichhhu8

Posty: 4

 
Pięć tysięcy zł kosztował mój przezroczysty aparat na zęby. Nie ukrywam, że prawdopodobnie inna klinika byłaby w stanie wykonać mój aparat taniej, aczkolwiek wolałem zaufać ofercie profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem :)))

Anno Domini

Posty: 2

 
Invisalign cenowo to metoda leczenia ortodontycznego, jaka jest ewidentnie droższa od zwyczajnych aparatów metalowych. Jej podstawowy atut? Moim zdaniem niewidoczność.

urszulla

Posty: 5

 
Znam co najmniej kilka klinik ortodontycznych, które posiadają w ofercie metodę leczenia Invisalign Katowice. Wydaje mi się, że priorytetowo powinniście potraktować doświadczenie konkretnej kliniki. Ważne są także pojawiające się na jej temat opinie.

sebastian99

Posty: 9

 
Chciałem założyć aparat ortodontyczny, ale obawiałem się jego wyglądu. Tymczasem mój problem wyeliminował niewidoczny aparat, który już od niedawna posiadam.

beata77

Posty: 5

 
Aparat Invisalign wykonała dla mnie ta klinika ortodontyczna: http://niewidocznyaparat.pl/przebieg-leczenia-2/. Jestem niesamowicie zadowolony ze współpracy z nią. Znów również zgłosiłbym się do nich.

codePerformance

Posty: 6

 
Jestem dumny z tego, że podjąłem początkowo ryzykowną z mojej perspektywy decyzję o założeniu niewidocznego aparatu na zęby. Absolutnie jej nie żałuję, gdyż niedługo wyeliminuję wadę zgryzu.

Modniś

Posty: 4