picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobry podolog warszawa, gdzie szukać ?

dobry podolog warszawa, gdzie szukać ?

Wykonuje ktoś pedicure leczniczy w Warszawie? Szukam profesjonalnego gabinetu podologicznego który się takim czymś zajmuje. Chodzi mi o specjalistów, bo chce mieć z zabiegu najlepsze efekty.

Mr Boks

Posty: 1

 
Raz na pół roku chodzę do podologa w Warszawie i jestem zaspokojony. W ten sposób można uniknąć wile kłopotów. U mnie na ogół problemem są odciski. Najczęściej po wakacjach mam z nimi kłopoty. Buty mam wygodne, natomiast zawsze jakiś chociaż mały odcisk musi mi się gdzieś wykonać. Podolog mi wtedy pomaga.

Booss23

Posty: 3

 
Jest podologia w Warszawie i przyjmuje tam specjalista. Babcia miała odciski i jej pomogli, zatem polecam pójście do takiego gabinetu. Samemu to się odmaczało odciski dwadzieścia lat temu, obecnie są inne metody.

Elegancja23

Posty: 20

 
U mnie mam problemy z paznokciem, bowiem brałem leki i niestety jeden go już nie mam. Cały czas mnie boli zatem zastanawiam się czy nie pójść do podologa, żeby mi pomógł? Próbowałem domowych metod, natomiast niestety nie za mnóstwo to mi pomogło.

@marcelko

Posty: 7

 
U mnie problemy z odciskami to norma. Idę do podologa i wycina je, a wychodzą w drugim miejscu. Nigdy chodzę w wygodnych butach, ale jakoś to nic nie daje. Już mi się znudziło chodzenie do podologa, bo wydaje kasę, a problem bardzo często powraca do mnie.

HARY1953

Posty: 2

 
Raz na pół roku chodzę do podologa w Warszawie i jestem zadowolony. W ten sposób można uniknąć wile problemów. U mnie najczęściej problemem są odciski. Najczęściej po wakacjach mam z nimi problemy. Buty mam wygodne, ale zawsze jakiś chociaż mały odcisk musi mi się gdzieś zrobić. Podolog mi wtedy pomaga.

@_yyy111

Posty: 2

 
Według mnie w wielu wypadkach zwykłe moczenie nóg w soli wystarcza. Przy tych bardziej skomplikowanych zabiegach niestety bez wizyty u specjalisty się nie obędzie, zatem trzeba się na to przygotować. Najpierw potrzebna nam będzie fachowa konsultacja.

dyduch34

Posty: 5

 
Dla mnie pedicure lenniczy w Warszawie wykonał gabinet https://podogabinet.pl/zabiegi/pedicure-leczniczy/. Jestem niesłychanie zaspokojony. Widać, że mają wiedzę i właściwe podejście. Moje stopy są nie do poznania po przeprowadzeniu tego zabiegu. Jestem w szoku.

bruklin187

Posty: 10

 
Miałem rogowacenia na stopach, ale podolog z Warszawy faktycznie mi pomógł. Miałem mnóstwo do zrobienia ze stopami, a nawet o tym nie wiedziałem. Według mnie warto było pójść tam.

Anielkka

Posty: 20

 
Robiłem już wiele zabiegów u podologa i jak na razie jestem usatysfakcjonowany. Domowe metody były dobre dla babci, a nie dla nas, dlatego nie warto ich stosować.

alitomm

Posty: 11