picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

naprawa turbospręzarek

naprawa turbospręzarek

Szukam jakiegoś serwisu, do którego można oddać turbosprężarkę do naprawy/regeneracji czy jak oni to tam fachowo nazywają. Tak, żeby ktoś się nią zajął kto faktycznie zna temat i będzie w stanie ją do życia przywrócić.

zenek744

Posty: 1

 
W dyspozycji firmy http://raftrans-autoserwis.pl/turbosprezarki ze Świdnicy jest nowoczesny sprzęt od firmy Schenck więc będą w stanie zająć się Twoją turbina i od A do Z wykonają regenerację. Na tym sprzęcie będą w stanie to profesjonalnie zrobić i turbina będzie potem cichsza, na pewno też trwalsza będzie ta naprawa.

alekBALD

Posty: 4

 
To popularna obecnie usługa jeśli chodzi o regeneracje więc wydaje mi się, że na spokojnie znajdziesz kogoś kto będzie w stanie to dla Ciebie zrobić. Warto lokalnie poszukać choć też są takie firmy, które z przesyłkami to ogarniają.

Motospec

Posty: 2

 
Obecnie bez problemu można temat ogarnąć więc pewnie lokalnie znajdziesz jakąś firmę, która turbosprężarkami się zajmuje i z ich usług w zakresie regeneracji ewentualnie będzie można skorzystać.

korasek

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o regeneracje to na pewno będzie to opłacalne, tylko faktycznie musisz mieć taką firmę, która będzie w stanie to faktycznie na odpowiednim poziomie zrobić.

dzejs

Posty: 13

 
Masz sporo firm, które to robią, w okolicy poszukaj będzie to najlepsze, bo wtedy sprawniej to pójdzie niż z przesyłkami.

englandrm

Posty: 4

 
Co do regeneracji to jeśli ktoś to dobrze zrobi to nie będziesz miał problemów, spokojnie będzie turbina chodziła tak jak należy, nie będziesz miał z nią problemów. Więc na pewno jeśli chodzi o wykonanie takich prac to warto będzie skorzystać.

Sis45

Posty: 6

 
Temat jest popularny, ale trzeba mieć też pewność, że dana firma faktycznie będzie w stanie to zrobić w profesjonalny sposób. Jak masz okazję to sprawdź na jakim sprzęcie taka firma pracuje to będzie najlepsza opcja, by ewentualnie ocenić jakość usług.

Nikuś23

Posty: 12

 
Firmy, które robią regeneracje najczęściej obecnie mają dobry sprzęt więc faktycznie jest to dość efektywne działanie i turbosprężarka w aucie wraca do normalnego funkcjonowania. więc tak ogólnie to warto będzie z takiej możliwości skorzystać.

Rysiek_99

Posty: 2

 
W tym momencie jest sporo tych możliwości jeśli chodzi o turbosprężarki, jak warsztat ma odpowiedni sprzęt to na spokojnie poradzić sobie z każdą turbiną i przywróci ją do życia.

Marioleczka

Posty: 10