picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

mechanik szczecin, poleci ktoś ?

mechanik szczecin, poleci ktoś ?

Czy do każdego producenta są inne programy diagnostyczne? Mechanicy mają je? Chciałem coś sam zdziałać w swoim Japończyku, ale nie za bardzo wiem jak w ogóle ma się za to zabrać. Znacie się na tym?

Fanatyk

Posty: 1

 
Wybór mechaników w Szczecinie jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dla siebie takiego, który jest najlepszy. Każdy ma swoje kryteria i oczekiwania.

Boss

Posty: 4

 
Jeśli samochód mocno kopci i nie chce jechać to oznacza, iż na nieszczęście padły pierścienie. Naprawa będzie kosztowna, ale jeżeli ktoś się na tym i zrobi dobrze to jest spokój. Miałem takie zdarzenie i od wielu lat mam spokój.

serwertus

Posty: 12

 
Nie jest wcale łatwo znaleźć mechanika w Szczecinie. Niby jest ich dużo, ale specjalistów jak na lekarstwo. Trzeba dobrze szukać. Najlepiej jest czytać opinie. Wtedy wiadomo, kogo polecają te osoby, które z usług warsztatu samochodowego korzystają. Kierujemy się, jakością napraw, a nie tylko tym ile mają nas kosztować.

yarofe

Posty: 4

 
Wybór mechaników w Szczecinie jest niezmiernie sporo. Na pewno każdy znajdzie dla siebie takiego, który jest najlepszy. Każdy ma swoje kryteria i oczekiwania.

Krakus

Posty: 13

 
Jeśli są problemy z silnikiem to mechanik ze szczecina z tej strony https://auto-mis.szczecin.pl nam pomoże. Przynajmniej mnie pomogli i jestem bardzo zadowolony.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Według mnie samemu to się zawieszenia nie sprawdzi. Jak się jedzie to są inne siły. Trzeba jechać do mechanika i on jest w stanie to wszystko sprawdzić. Ceny takich napraw naprawdę nie są wysokie.

andrew66

Posty: 8

 
Mnie pomógł mechanik ze Szczecina. Samochód nie miał mocy i okazało się, że odma jest zapchana. Zapłaciłem niedużo i samochód jeździ tak jak uprzednio. Polecam.

urszulla

Posty: 6

 
Miałem auto na gaz i nigdy więcej. Ciągle były kłopoty. Dobrze, że miałem mechanika w Szczecinie i on mógł mi naprawić silnik. Trochę mnie to kosztowało.

labuh

Posty: 3

 
Większość napraw robię sam, ale jeśli zaczyna psuć się coś w silniku to nie dam już rady. Wtedy tylko pomoc specjalisty ma sens. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, bo wtedy można bardzo szybko zaleźć przyczynę awarii i starać się to bardzo szybko naprawić.

Wertastable

Posty: 17