picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gaz Koszalin

Gaz Koszalin

Planuję zamontować gaz w swoim samochodzie, ale nie wiem gdzie u nas w mieście najlepiej takie prace wykonać? Możecie mi kogoś polecić? Priorytetem dla mnie jest wysoka jakość usługi i montażu, oczywiście cena też fajnie gdyby była dość atrakcyjna.

gregcie@

Posty: 1

 
Myślę o tym, aby zainstalować sobie LPG. Jednak trochę martwi mnie fakt, że nie będę miał koła zapasowego. Co robicie? Jak się zabezpieczacie przed takimi sytuacjami? Trochę mnie przeraża fakt, że np. starli mi opona w trasie na wakacje.

Kobitka22

Posty: 6

 
Kiedy kupujemy samochód z instalacją gazową albo nawet gdy instalujemy nową to musimy przypilnować, żeby wpis o tym znalazł się w dowodzie rejestracyjnym. Bez tego będzie kłopot.

kombo87

Posty: 8

 
Niedługo będę odbierał samochód po montażu instalacji gazowej. Możecie mi powiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę? Bo nie chcę, aby się okazało, że odbiorę samochód a tam zaraz się okaże, że coś jest nie tak.

Valfiewrno

Posty: 15

 
Sprzedawałem samochód i kupujący domagał się dokumentacji z instalacji gazowej. No i tutaj jest problem, bo nie mam tej dokumentacji a co gorsza nie mam pojęcia gdzie ona może być. Da się jakoś to odtworzyć?

Marioleczka

Posty: 8

 
Czy myślicie że to przesada, że chcę założyć gaz do samochodu, który ma niespełna litrowy silnik? Czy to ma sens, czy jednak ta inwestycja „nigdy” się nie zwróci? Ma ktoś gaz w takim małym samochodzie?

Damiano

Posty: 8

 
Zakładałem gaz na ul. Lechickiej. Firma nazywała się Centrum Elektroniki Samochodowej i Chip Tuning. Polecił mi ich znajomy i się nie zawiodłem. Dlatego też z czystym sercem mogę ich polecić dalej. Będziesz z całą pewnością zadowolony z instalacji.

Dr Nemo

Posty: 9

 
Jak tankujecie gaz na stacjach to zauważacie jakieś różnice pomiędzy stacjami? Mi się wydaje, że czasem auto inaczej jeździ, ale oczywiście to może być jakiegoś rodzaju złudzenie.

majer111

Posty: 13

 
Z waszego doświadczenia, co możecie powiedzieć na temat dbania o instalacje gazową? Co robić, aby było ona w jak najlepszej kondycji przez wiele lat? Szukam po internecie ale trafiam na różne sprzeczne czasem informacje.

wom_ww

Posty: 6