picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki do kontenerów, która firma ?

siatki do kontenerów, która firma ?

Potrzebuję pilnie zabezpieczyć kontener z odpadami. Nie miałem z tematem wcześniej do czynienia. Czy polecacie siatki do kontenerów, a może jakieś inne rozwiązanie? Gdzie kupić? Z góry dziękuję.

Dziadek

Posty: 3

 
Nie mam doświadczenia w tej sprawie, więc uważnie śledzę wasze wypowiedzi :) Potrzebuję tego typu siatki na kontener, lecz też do zabezpieczenia towarów na regałach. Czytałem, iż to najwłaściwsze rozwiązanie.

Januszek

Posty: 5

 
Wyłącznie polscy producenci. Zawsze stawiam na polskie rozwiązanie i nie narzekam. Jeśli chodzi o siatki na kontenery, też kupiłem u polskiego producenta i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jasio234

Posty: 9

 
Polecam ten sklep z siatkami do kontenerów https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Nie jest drogo, a siatki sprzedają na wymiar w różnych kolorach o różnej grubości i wielkości oczek.

syrena88

Posty: 3

 
Tego typu siatki do kontenerów używamy również jako siatki grodzące do naczep. Świetnie sprawdzają się, ponieważ są mocne i mają solidną konstrukcję. To są poza tym siatki odporne na uszkodzenia mechaniczne, wpływ warunków pogodowych i substancji chemicznych.

sebastian99

Posty: 9

 
Najtaniej można kupić siatki do kontenerów online. W sklepach internetowych bardzo często są promocje. Taka inwestycja jest bardzo opłacalna. W przypadku transportu chyba nie ma lepszej.

namok

Posty: 6

 
Gęsta siatka na kontener to chyba 2x2 cm? Taka jest naprawdę skuteczna przy drobnym surowcu. Myślę, iż sprawdzi się też w wypadku innych materiałów. Ja korzystam z zupełnie innych siatek to oznacza o innych parametrach, więc do końca nie jestem pewien. Najlepiej spytać obsługi sklepu.

Krzysio

Posty: 21

 
Jeżeli chcesz kupić siatkę do kontenera, to sprawdź, z jakiego materiału jest zrobiona. Najlepsze siatki to polipropylenowe lub polietylenowe. Obydwa tworzywa są odporne na uszkodzenia, obciążenia itp. czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Do gruzu i złomu będzie się jednak bardziej nadawała siatka żyłkowa z polietylenu.

Saradoonin

Posty: 4

 
Mamy gęstą siatkę na kontener o oczku 2mm i sprawdza się fajnie, bo można nią zabezpieczyć każdy surowiec, nawet taki, który odnajduje się bezpośrednio w kontenerze. Należałoby dokładnie zmierzyć kontener i dodać te parę centymetrów, gdyby ładunek miał być większych gabarytów. Też uważam, iż najlepiej dopytać obsługi.

eGall

Posty: 12

 
Sprawdź opinie. Będzie wtedy pewny. Na obecną chwilę nie orientuję się dokładnie, kto ma najlepsze siatki do kontenerów. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na gatunek tworzyw sztucznych. Koniecznie chodzi o siatki certyfikowane.

tasdefleja

Posty: 6