picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

automatyczna skrzynia biegów naprawa kraków, szukam

automatyczna skrzynia biegów naprawa kraków, szukam

Hej. Możecie napisać mi czy automatyczna skrzynia biegów i diagnostyka jej to kosztowna usługa? Chcę z takowej sięgnąć.

grysssik

Posty: 1

 
W automatycznej skrzyni biegów wymiana oleju nie jest tak bezproblemowa, jak mogłoby się to wydawać. Dbam o regularną wymianę w mojej Toyocie. Skrzynia - zero problemów.

Penio

Posty: 2

 
W mojej opinii zdecydowanym liderem, jeżeli chodzi o serwisy automatycznych skrzyń biegów w Krakowie jest warsztat, któreg oofertę odnajdziecie pod tym adresem: https://www.automotocentrum.com.pl/uslugi/skrzynie-automatyczne. Poradzili sobie z moim Volvo.

labuh

Posty: 7

 
Wiadomo, że są różne automatyczne skrzynie biegów. W Krakowie nie brakuje warsztatów, które znają się między innymi na skrzyniach montowanych w autach marki Volkswagen. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem auta tego niemieckiego koncernu.

johncena67

Posty: 5

 
Z własnego doświadczenia wiem, że w Krakowie z naprawą automatycznej skrzyni biegów nie jest łatwo. Niektórzy fachowcy są skłonni zaproponować Wam wręcz irracjonalny koszt usługi. W takich okolicznościach polecam pojawić się w co najmniej kilku serwisach. Warto skorzystać również z warsztatów polecanych przez znajomych.

merylk67

Posty: 13

 
Początkowo wyobrażałem sobie, iż automatyczna skrzynia biegów w moim Audi może być zagadką dla sporo serwisów. Tymczasem okazało się, iż jest zupełnie odwrotnie.

borek149

Posty: 10