picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wynajem apartamentów Kołobrzeg, polecicie ?

wynajem apartamentów Kołobrzeg, polecicie ?

Interesują mnie luksusowe apartamenty w Kołobrzegu. Ma być basen i inne udogodnienia. Cena nie ma znaczenia. Dla mnie liczy się komfort na wysokim poziomie. Co mi możecie doradzić?

śitowiec4

Posty: 1

 
Jadąc nad morze niezwyklej kieruje się ceną i to niską. Wolę zapłacić mniej za niższy komfort, ale dzięki temu jestem nad morze kilka dni dłużej. Naturalnie każdy w przeciwnym razie sobie to liczy, albowiem jedni zarabiają średnią krajową, a inni kilka razy wiecej. To, dlatego noclegów jest tak niesłychanie mnóstwo do wyboru. Każdy coś dzięki temu dopasuje dla siebie.

Fiflek

Posty: 4

 
Lubię polskie morze, bowiem ma klimat. Ostatnio nie ma czasu żeby tam pojechać, wobec tego tęskni mi się za tym miejscem. Zawsze można tanio znaleźć jakieś miejsce do spania.

aśkaoop

Posty: 6

 
Wybrałem luksusowy apartament w Kołobrzegu w tej firmie http://www.balticpolanki.eu/pl/apartament/. Mają naprawdę luksus w bardzo przystępnej cenie. Apartamenty z pełnym wyposażeniem. Polecam wszystkim.

alujas

Posty: 9

 
Nie lubię morza i nie chodzi tylko od nasze bałtyckie, ale ogólnie za wodą nie przepadam, dlatego zawsze polecam piesze wycieczki po górach.

dobryjoy

Posty: 8

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, albowiem jest ich mnóstwo. Ceny są zależne od długości pobytu, ale i od wyposażenia apartamentu. Im coś doskonalsze tym droższe, ale jednocześnie niezwyklej komfortowe.

DiD3K

Posty: 19

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u osób, lecz to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

ilor45

Posty: 3

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, ale znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wtedy sprawdzić, co tam się znajduje interesującego.

Fanatyk

Posty: 5