picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Higiena - indyjskie suplementy

Higiena - indyjskie suplementy

Czy według was indyjskie suplementy posiadają jakieś groźne skutki uboczne? Szukam preparatów z potwierdzoną skutecznością.

zoferek

Posty: 19

 
Ziół indyjskich lepiej nie stosuj w ekstremalnych dawkach i odstawiaj je na trochę, żeby organizm się do nich za bardzo nie przyzwyczaił.

tefal100

Posty: 21

 
Z tego co wiem, w indyjskich suplementach jest ogrom antyoksydantów. Takie preparaty, jak charak czy neem wspomagają zdolność organizmu do zapobiegania reakcjom wolno-rodnikowym, czyli chronią przed nowotworami.

Fiflek

Posty: 18

 
Też byłem w Indiach i kilka faktów mnie zszokowało. Ludzie wspólnie ćwiczą, jedzą bardzo naturalnie i o wiele mniej niż my. Tam człowiek chodzi do lekarza, żeby zapobiegać, a nie leczyć, co jest dla mnie nie do przetrawienia, do tej pory. Sam jestem zainteresowany suplementami indyjskimi, a nawet ich dystrybucją w Polsce. To ciekawa branża, z wielkimi perspektywami.

DiD3K

Posty: 18

 
Mogę pochwalić indyjskie suplementy, posiadające naturalne receptury. Nie możesz jednak pragnąć wyników od razu. Z dobrymi suplementami jest tak, że działają skutecznie długoterminowo i oferują stały wynik. Chodzę na siłownię od kilku lat i wspieram się nimi regularnie. Od trzech lat zero chorób, zapaleń. Super energia.

Mam właśnie sporo składników pochodzących z medycyny ajurwedyjskiej.

Dzidzidek

Posty: 24

 
Przeczytaj książkę „Zdrowie doskonałe”. Tam jest dobrze opisane indyjskie podejście do zdrowia. Ta książka to podobno bestseller w USA, dlatego warto polecić przy okazji.

Dzidzia

Posty: 21

 
Specjalizuję się w podejściu ajurwedyjskim do pacjenta i sam stosuję na co dzień naturalną suplementację ziołami pochodzącymi z Indii. Bardzo interesujące są himalaya herbals ze sklepu http://www.indyjskie-recepty.com. W Indiach lekarz zapobiega, zamiast leczyć, co jest dla Polaka niewyobrażalne.

Mam pewność, że polecany przeze mnie sklep ściąga asortyment od indyjskich producentów, a tam praktycznie cała branża suplementów bazuje na filozofii ajurwedyjskiej.

12erBis

Posty: 11

 
Czytałem niedawno wyrok dotyczący różnicy między jakimś suplementem indyjskim, a innym lekiem wypisywanym na receptę. Okazało się, że suplement jest bezpieczniejszy, nie ma skutków ubocznych, a składniki aktywnie wspierają organizm. Dużo takich potwierdzeń znajdziesz, dlatego wierzę, że suplementy są lepsze od zwykłych leków.

Zosiaa

Posty: 19

 
Zgodnie z filozofią ajurwedy warto, żebyś przed podjęciem leczenia dopasował swój typ energetyczny. Możesz być Kapha, Pitta lub Vata. O wiele lepiej wtedy dobierzesz suplementy i techniki profilaktyczne.

rohnop37

Posty: 19

 
Niestety nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. W indyjskich suplementach masz do czynienia z faktycznie działającymi składnikami i to dostępnymi bez recepty, dlatego należy uporządkować dawkę zgodnie ze stanem twojego organizmu. Z drugiej strony nie ma praktycznie szans przedawkowania ziół indyjskich, a skutki uboczne mogą być minimalne.

Darth9

Posty: 10