picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dietetyk

Dietetyk

Zacząłem ćwiczyć na siłowni. Znam techniki treningowe, ale jestem zupełnie zielony w diecie. Chciałbym budować masę mięśniową i jednocześnie redukować tkankę tłuszczową i przydałby mi się kontakt do dobrego dietetyka w Szczecinie.

TeS

Posty: 10

 
7 dni diety zamówisz tutaj dietica.szczecin.pl za 97 zł. Trudno o lepszą cenę, a dania są dobrane do twojego stylu życia. Skorzystałem i teraz na luzie samodzielnie gotuję, nie jest takie trudne, jak się na początku wydaje. Poza tym pani Magda jest fajną i rzeczową osobą, więc cię naprowadzi na właściwą drogę żywienia.

Pyszności2

Posty: 22

 
Teraz ceny konsultacji wahają się w Szczecinie na poziomie 50 zł za około godzinę z pełną analizą ciała, nawyków żywieniowych, itp. O wiele lepsza inwestycja niż tracenie czasu na samodzielne zdobycie wiedzy, chociaż to nie zaszkodzi oczywiście :)

Sslawrumia

Posty: 23

 
Ja bym na twoim miejscu odrzucił na początku konsultacje online, bo dietetyk musi na żywo ocenić twoje ciało, sposób odżywiania, wytknąć błędy :), przygotować cię mentalnie do zmian. Wyniki krwi zrób obowiązkowo i zapisuj, co jesz każdego dnia, dokładnie!

pawelbin

Posty: 21

 
Dietetyk to dobry wybór z kluczowego powodu, braku późniejszego efektu jojo, który mnie naprawdę dobijał.

xirgan

Posty: 18

 
Warto ogólnie przed wizytą u dietetyka zapisać swój codzienny jadłospis i zrobić profesjonalne badania krwi, dosłownie wszystko. Później w gabinecie nastąpi ich rzeczowa interpretacja, a to jednak pomaga dobrać właściwe makroskładniki w późniejszej diecie.

omen100

Posty: 10