picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Cześć. Szukam dobrych tabletek poprawiających libido. Czegoś używacie, albo używaliście i było widać efekty? Dużo jest teraz różnych wspomagaczy w reklamach i tak się zastanawiam co wybrać i ewentualnie – czy w ogóle cokolwiek...

erbis

Posty: 3

 
Raz mi się kumpel przy wódce wygadać, że coś tam bierze na potencję, ale już nazwy tego preparatu sobie nie przypomnę, a teraz to mi głupio go nawet dopytywać o to..

TomekK

Posty: 7

 
Ech, ja to wychodzę z założęnia że – nie wierz nigdy kobiecie ;) Tego czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma to się chyba nigdy nie dowiemy...trudno, trzeba z tym żyć :P

jeremii6

Posty: 7

 
Nie wiem nic na temat jakiś tabletek i innych środków które mogłyby pomóc, chociaż faktycznie teraz dużo firm się reklamuje w necie i w telewizji które sprzedają jakieś cudowne kapsułki na lepszą potencję. Ciekawe na jakiej zasadzie to ma działać.

LKC00

Posty: 11

 
Może dr Penigreat ci przypasuje, dobre bezpieczne tabletki, ja nie mam po nich jakiś powikłań czy innych tego typu przygód. Podnosza libido, potrafią też pomóc jak ktoś ma problem ze zbyt krótkim seksem. Ja odkąd je biorę to mogę prawdziwe nocne maratony zaliczać, co mojej partnerce się bardzo podoba, bo ona z kolei potrzebuję sporo czasu, żeby wejść na dobre obroty.

zoferek

Posty: 19

 
Z wymiarami to ja się może nie będę wypowiadał, ale na pewno jakby mi jakiś suplement zupełnie naturalnie i zdrowo miał parę cm dodać to bym nie protestował :)

mniszek56

Posty: 10