picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Zielona kawa na odchudzanie, proszę o pomoc !

Zielona kawa na odchudzanie, proszę o pomoc !

Hejka. Czytałam wiele poradników jak szybko schudnąć 5 kg. Teraz trafiłam na to forum dyskusyjne. Może Wy macie jakieś dobre rady, do których warto się stosować?

Czesio

Posty: 5

 
Nigdy nie przekonywały mnie suplementy. Podobnie było, gdy otrzymałam zieloną kawę na odchudzanie. Myślałam, że to nic specjalnego, ale zaczęłam ją stosować i eureka! Efekt doprawdy zwalił mnie z nóg.

xirgan

Posty: 18

 
Systematycznie czytałam z koleżanką jak prędko schudnąć 5 kg. Stosowałyśmy się nawet do niektórych porad, lecz towarzyszyło nam notorycznie uczucie głodu. W rezultacie ktoś zasugerował nam stosowanie suplementów i to był strzał w dziesiątkę. Jestem pod wrażeniem, jak suplement zmienił nasze życie. Polecamy.

Fran345

Posty: 13

 
Wiele razy radziłam już znajomym jak schudnąć bez diety. Nie ukrywam, iż nie mam w tym temacie olbrzymiej wiedzy, a kierowałam się wyłącznie własnym doświadczeniem. Udało mi się zastosować jeden suplement, dorzucić troszkę aktywności, a dzięki temu straciłam w krótkim okresie 11 kilogramów.

Yuri20

Posty: 9

 
Widziałam kiedyś w telewizji program o tym jak szybko schudnąć 5 kg. Nigdy nie myślałam, że będę stosowała się do porad zawartych w takim programie. Powiem szczerze, że nie udało mi się zbić wagi o 5 kg, ale nieznacznie się ona poprawiła, więc wszystko na plus.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Moim faworytem w walce o zdrową i wysportowaną sylwetkę jest przede wszystkim zielona kawa. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, co mi pomogła osiągnąć. Wszystko dzięki nim: http://mockawy.pl.

Kitas

Posty: 10

 
Na pobudzenie mojego organizmu do działania całkiem fajnie podziałała zielona kawa. Nie zapłaciłam za nią przesadnie dużo, można uznać, iż była to rozsądna cena. Przyspieszyła ona także mój metabolizm.

Pięknaaa12

Posty: 15