picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tanie Orzechy laskowe

Tanie Orzechy laskowe

Prowadzę cukiernię od miesiąca i na dniach będę musiał złożyć zamówienie na dużą ilość suszonych owoców, zwłaszcza mango i truskawek. Skąd je wziąć?

Anna/maja

Posty: 17

 
Ja to mam orzechy za darmoszkę, bo u cioci na działce rośnie orzech, więc zawsze sobie coś tam nazbieram jak jest sezon. Może zacznę tym handlować, hmm, jest to jakaś myśl :P

Tallulah32

Posty: 17

 
W internecie można kupić suszone owoce, albo orzechy choćby na stronie http://panorzeszek.pl. Znajomy mi ich polecił i rzeczywiście miał rację.

Duży wybór owoców, nawet tych najbardziej egzotycznych, takich jak choćby goja!

mJaUrVcEin

Posty: 27

 
Dobrze sobie od czasu do czasu pochrupać jakiegoś orzecha, obojętnie może być laskowy, może być włoski, co tam kto woli. Mają bardzo dużo magnezu, którego nam bardzo brakuje w codziennej diecie.

Vickson

Posty: 17

 
Nawet jakiś czas temu widziałem taki sklep z necie, ale teraz sobie tego nie odtworzę co to był za adres. Jakaś reklama się pojawiła, kliknąłem i nawet mieli całkiem zacny wybór...

Marko

Posty: 20

 
Miałem kiedyś podobny problem:)

Generalnie mało jest ciekawych dostawców, trzeba się trochę naszukać. Ale myślę, że prędzej czy później znajdziesz jakiś dobrze zaopatrzony sklep.

Pozdro!

RAK-Buuu

Posty: 22

 
Tego typu smaczne i świeże rzeczy znajdziesz w paru miejscach w necie. Ja ostatnio kupuję tylko na http://panorzeszek.pl. Towary mają świeże, wysokiej klasy, naprawdę smaczne. Do tego ceny całkiem fajne, a przy większym zamówieniu dostawę robią za friko.

anjopal67

Posty: 10

 
Bardzo fajną ofertę z tym asortymentem mają na stronie http://panorzeszek.pl. Odkryłem ich totalnie przez przypadek i muszę powiedzieć, że miałem fart:) Zwłaszcza jeśli chodzi o suszone owoce wymiatają.

Gruszki, banany, mango, jabłka itd...

DaNceR

Posty: 23

 
Kiedyś bardzo często żona piekła pyszne ciasto z orzechami, ale ostatnio coś go nie robi...bo tak same orzechy to mi nie wchodzą za bardzo;/;/

Aarus24

Posty: 19

 
Hejka:P

Moda zapanowała teraz na zdrowe jedzenie z tego co widzę. Ja akurat za orzechami nie przepadam, ale suszone owoce to chętnie. Najbardziej mi kiwi podchodzi i banan.

Można sobie pochrupać między posiłkami:)

RafBe

Posty: 20