picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie znajdę osobę zajmującą się sprzedażą suplementów diety?

Gdzie znajdę osobę zajmującą się sprzedażą suplementów diety?

Siema.

Ostatnio w zimę za mnóstwo przytyłam. Chcę schudnąć przynajmniej z 10 kilogramów. Czy ktoś może zaproponować mi tanie a zarazem dokładne suplementy diety? Korzystałam już z wielu i żadne nie przyniosły efektów, jakich oczekiwałam.

Z góry niezwykle dziękuję za jakiekolwiek informację.

Anielkka

Posty: 19

 
Witam.

Moja mam już od dawna walczy z nadwagą. Odchudza się lecz gdy tylko w jakimś stopniu wróci do swoich wcześniejszych przyzwyczajeń, nie zwraca już takiej szczególnej uwagi na to co je wszystko powraca. Chciałabym jej jakoś pomóc. Czy suplementy diety są idealnym rozwiązaniem?

Niesłychanie mi na niej zależy i nie chciałabym jej w żaden sposób zaszkodzić lecz wręcz odwrotnie zależy mi an tym aby była w końcu szczęśliwa i w pełni radowała się życiem.

Marko

Posty: 23

 
Witam.
Mój tłuszcz nie daje mi spokoju. Codziennie gdy tylko patrzę w lustro mam ochotę zamknąć się w sobie i nigdy więcej nie wychodzić z domu. Pomóżcie mi znaleźć odpowiednie suplementy diety, które na zawsze pomogą pozbyć mi się tego problemu.

Czekam na wasze odpowiedzi.

Zygzaczek3

Posty: 10

 
Dzień dobry.

Korzystałam już z wielu suplementów diety i wszystkie jak na razie okazywały się bardzo mało skuteczne. Co prawda schudłam z 2, 3 kilogramy natomiast na nieszczęście na tym się kończyło dopóki nie zamówiłam suplementów na stronie : http://najlepszesuple.pl. Z całą pewnością mogę wszystkim je polecić gdyż są faktycznie skuteczne, natomiast musicie to sprawdzić sami.

Polecam !

Lipa08

Posty: 19

 
Hej.

Codziennie muszę męczyć się z tą swoją nadwagą. Mam problem już nawet z pokonaniem 500 metrów na pieszo. Nie wiem jak sobie z tmy poradzić. Chodzę regularnie do dietetyka, mam ustalona ścisłą dietę ale chciałbym jeszcze wspomóc się suplementami diety.

Czy suplementy na stronie http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/478-pharma-ripped-freak-60-caps.html są faktycznie takie porządne jak większa część ludzi o nich piszę?

pawelbin

Posty: 21

 
Cześć.
Jeśli ktoś cokolwiek wie na temat odżywek pomagających przybrać na masie to proszę o wszystkie informację albowiem miałem już różne z tym doświadczenie ( na przykład wylądowałem w szpitalu ) i zatem obecnie bardzo zależy mi na wszystkich szczerych opiniach na ten temat.

Czekam na odpowiedzi.

DJboutit2

Posty: 16

 
Cześć.

Kto ma problem z swoją nadwagą? Ja mam z tym odwieczny problem i już nie mam pomysłu jak sobie z nim poradzić. Próbowałam już chyba wszystkiego, ćwiczyłam, biegałam, głodziłam się byłam już parę razy u dietetyka natomiast on po prostu nie chciał ułożyć mi diety gdyż stwierdził, ze jej nie wymaga. Ja jednak uważam w przeciwnym wypadku , chce schudnąć i to jest moim celem na przyszły rok.

Czy ktoś z was umiałby mi powiedzieć czy suplementy diety z firmy http://najlepszesuple.pl przynoszą właściwe efekty?

Dziękuję za informację.

beniek

Posty: 21